Aktor Tom Sizemore zostanie odłączony od aparatury podtrzymującej życie? "Nie ma już nadziei"

Aktor Tom Sizemore zostanie odłączony od aparatury podtrzymującej życie? "Nie ma już nadziei"
Aktor Tom Sizemore może zostać odłączony od aparatury podtrzymującej życie (fot. Maria Sotolongo Productions / YouTube.com
film.interia.pl / tk

19 lutego aktor Tom Sizemore został przewieziony w stanie krytycznym do szpitala w Los Angeles. Lekarze podłączyli gwiazdora "Szeregowca Ryana" do aparatury podtrzymującej życie, jednak jego rodzina jest bliska decyzji, aby go od niej odłączyć. U 61-latka zdiagnozowano tętniaka mózgu.

"Dzisiaj lekarze poinformowali jego (Toma Sizemore’a – przyp. red.) rodzinę, że nie ma już nadziei i zalecili zakończenie życia. Kolejne oświadczenie zostanie wydane w środę" – napisał w poniedziałkowym oświadczeniu przekazanym CNN menadżer aktora Charles Lago.

"Prosimy o prywatność dla rodziny Toma w tym trudnym czasie i pragniemy podziękować za setki wiadomości wsparcia, które otrzymaliśmy. To był dla nich trudny czas" - czytamy.

Tom Sizemore, znany z roli m.in. w filmie „Szeregowiec Ryan” trafił do szpitala w Los Angeles 19 lutego w stanie krytycznym.

DEON.PL POLECA

 

„Charles Lago powiedział, że do tragicznego zdarzenia miało dojść, gdy aktor przebywał w swoim mieszkaniu na South Main Street w Los Angeles. Około 2 w nocy w sobotę miał stracić przytomność” – czytamy na portalu film.interia.pl.

61-letni aktor został znaleziony nieprzytomny przez anonimową osobę, która zadzwoniła po pogotowie. Ratownicy zabrali mężczyznę do szpitala, gdzie został umieszczony na oddziale intensywnej terapii.

- Jest w szpitalu. Jego rodzina jest świadoma sytuacji i ma nadzieję, że wszystko będzie dobrze. Jest zbyt wcześnie, aby mówić o powrocie do zdrowia, ponieważ on jest w stanie krytycznym pod ciągłą obserwacją – mówił wówczas Lago w rozmowie z FOX News.

Aktor Tom Sizemore grał w takich filmach jak "Szeregowiec Ryan", "Helikopter w ogniu", "Urodzony 4 lipca", "Urodzeni mordercy" czy "Gorączka".

Źródło: film.interia.pl / tk

 

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.

Tematy w artykule

Skomentuj artykuł

Aktor Tom Sizemore zostanie odłączony od aparatury podtrzymującej życie? "Nie ma już nadziei"
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.