Kraków: Pijany kierowca wjechał do Wisły. Sprawę bada policja

Kraków: Pijany kierowca wjechał do Wisły. Sprawę bada policja
Fot. depositphotos.com
PAP / tk

44-latek kierujący audi wjechał w nocy z poniedziałku na wtorek do Wisły w rejonie mostu Ofiar Dąbia w Krakowie. Jak się okazało, miał ponad 1 promil alkoholu we krwi. Mężczyzna zostanie przesłuchany po wytrzeźwieniu.

Kierowca wjechał do Wisły

- W nocy otrzymaliśmy zgłoszenie o tym, że do Wisły, na wysokości stopnia wodnego Dąbie, miał wjechać samochód. Zgłaszający miał widzieć, jak kierowca wyszedł z wody i oddalił się. Ustalamy okoliczności zdarzenia - powiedział rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Krakowie Piotr Szpiech.

DEON.PL POLECA
Jak dodał, ze wstępnych ustaleń wynika, że samochód marki Audi nie spadł bezpośrednio z mostu, ale zjechał do rzeki z terenu w pobliżu mostu. Auto, bez kierowcy, wyciągnęli strażacy i odholowali na parking.

Policjanci ustalili tożsamość kierowcy i odnaleźli go jeszcze w nocy. Badanie pod kątem trzeźwości wykazało, że miał ponad 1 promil alkoholu w organizmie. Mężczyzna miał sam podróżować samochodem. Po wytrzeźwieniu zostanie przesłuchany.

Źródło: PAP / tk

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.
Andrzej Kozioł

Magia dawnego Krakowa to opowieść o życiu miasta i jego mieszkańców, tak barwna niczym krakowska szopka.

Czym pachniało miasto i co serwowano na ucztach pod dachem Sukiennic? Kto jeździł zaczarowaną dorożką i kiedy rozpoczęła się...

Skomentuj artykuł

Kraków: Pijany kierowca wjechał do Wisły. Sprawę bada policja
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.