Makabryczne odkrycie w Koszalinie. Zwłoki mężczyzny znalezione w samochodzie

Makabryczne odkrycie w Koszalinie. Zwłoki mężczyzny znalezione w samochodzie
Zdj. ilustr. Fot. depositphotos.com
PAP/mk

Koszalińska policja poinformowała o makabrycznym odkryciu. W samochodzie zaparkowanym przy ul. Traugutta znaleziono rozkładające się zwłoki mężczyzny.

„Na tyłach jednego z samochodów, w sobotę, policjanci znaleźli zwłoki mężczyzny w stanie silnego rozkładu. Najprawdopodobniej jest to osoba bezdomna” - przekazała Komenda Miejska Policji w Koszalinie. Ciało mężczyzny zostało znalezione u zbiegu ulic. Traugutta i Zwycięstwa w Koszalinie.

DEON.PL POLECA
"Właściciel samochodu, w którym znaleziono ciało, zostawił pojazd kilka tygodni temu i do niego nie zaglądał. Mężczyzna, którego znaleziono, najprawdopodobniej w samochodzie zrobił koczowisko" - przekazała rzeczniczka prasowa Komendy Miejskiej Policji w Koszalinie kom. Monika Kosiec. Jak dodała "sprawę policji zgłosił przechodzień, który wyczuł fetor unoszący się w okolicy tego samochodu".

Na miejsce zdarzenia przybyli technicy i prokurator. Zwłoki mężczyzny zostały zabezpieczone do sekcji zwłok. Ustalana jest też tożsamość mężczyzny.

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.
Marta Łysek

Zło jest bliżej niż ci się wydaje…

Sokółka, mała urokliwa miejscowość na Podlasiu. Spokojne życie mieszkańców przerywa zagadkowe zaginięcie proboszcza. Strach i napięcie potęguje wiadomość, że w okolicy doszło do brutalnej zbrodni.

Grzegorz Sobal, kiedyś...

Tematy w artykule

Skomentuj artykuł

Makabryczne odkrycie w Koszalinie. Zwłoki mężczyzny znalezione w samochodzie
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.