Nie żyje piłkarz Patryk Sochacki. Miał 29 lat

Nie żyje piłkarz Patryk Sochacki. Miał 29 lat
Fot. Sixteen Miles Out / unsplash.com
sport.tvp.pl / tk

Nie żyje Patryk Sochacki, były bramkarz Ruchu Zdzieszowice, z którym występował m.in. w drugiej Lidze. Odszedł w wieku 29 lat po chorobie nowotworowej.

O śmierci młodego bramkarza poinformował w mediach społecznościowych jego były klub. „Do zdzieszowickiej społeczności kibicowskiej dotarła bardzo smutna informacja. Wieloletnia ostoja bramki Ruchu, Patryk Sochacki, zmarł w wyniku choroby z jaką się zmagał. Popularny ‘Socha’ był ulubieńcem publiczności. Zawsze skromny z niegasnącym uśmiechem na buzi i nawet jak popełnił gafę, kibice szybko puszczali mu to płazem. Dziękujemy ci Patryk za te wszystkie lata wspaniałej gry w naszych barwach i za to jakim byłeś człowiekiem...” – czytamy we wpisie Ruchu Zdzieszowice.

"Sochacki pierwsze piłkarskie kroki stawiał w klubach z Kędzierzyna-Koźla, skąd szybko przeniósł się do Ruchu Zdzieszowice. W jego barwach w sezonie 2013/2014 występował w 2. Lidze" – podaje sport.tvp.pl.

Karierę Patryka przerwał nowotwór, z którym młody zawodnik zmagał się przez kilka miesięcy. W lipcu tego roku Sochacki skończyłby 30 lat.

Źródło: sport.tvp.pl / tk

DEON.PL POLECA

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.
ks. Jan Twardowski

Ks. Jan Twardowski, jako kaznodzieja i poeta pokazywał, że świętość nie jest oderwana od codzienności, a świętych można spotkać już tu, na ziemi. W rozważaniach i w wierszach pytał, co robić, żeby być świętym. I...

Tematy w artykule

Skomentuj artykuł

Nie żyje piłkarz Patryk Sochacki. Miał 29 lat
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.