Pijana babcia wiozła dwie wnuczki. W samochodzie byli też pijany ojciec i dziadek

Pijana babcia wiozła dwie wnuczki. W samochodzie byli też pijany ojciec i dziadek
Zdjęcie ilustracyjne. Fot. Piotr LATACHA / Depositphotos.com
PAP / mł

Pijana babcia wiozła dwie kilkuletnie wnuczki. 51-letnia kobieta miała 2 promile alkoholu w organizmie i kierowała samochodem, w którym było czworo pasażerów. Teraz grozi jej do trzech lat pozbawienia wolności.

Do zatrzymania kobiety doszło w minioną sobotę w Woli Otałęskiej w powiecie mieleckim. Podkarpacka policja poinformowała o tym zdarzeniu we wtorek. Policjanci zauważyli samochód, który poruszał się w sposób sugerujący, że jego kierowca może być pod wpływem alkoholu, i zatrzymali pojazd do kontroli. Za kierownicą siedziała kobieta, od której policjanci poczuli alkohol. Po zbadaniu stanu trzeźwości 51-letniej mieszkanki gminy Czermin, okazało się, że miała w organizmie 2 promile alkoholu – podała policja.

DEON.PL POLECA
Razem z kobietą podróżowały jej dwie kilkuletnie wnuczki oraz ich ojciec i dziadek. Dzieci przewożone były również bez fotelików. Jak zaznaczyła policja, wszystkie dorosłe osoby znajdujące się w samochodzie były pod wpływem alkoholu. „W związku z tym na miejsce interwencji przyjechała ciocia, która zaopiekowała się dziećmi” – podkreślono w informacji.

PAP / mł

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.
Meszuge

Rozwiązanie problemu alkoholizmu

Wielu jest takich, którzy pytają: „i po co to wszystko?”. Są i tacy, którzy twierdzą, a nawet upierać się będą, że przecież to wszystko nie ma sensu. Tym nic, zupełnie nic nie...

Skomentuj artykuł

Pijana babcia wiozła dwie wnuczki. W samochodzie byli też pijany ojciec i dziadek
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.