[PILNE!] Zaginęły dwie piętnastolatki, policja prosi o pomoc

[PILNE!] Zaginęły dwie piętnastolatki, policja prosi o pomoc
Policja poszukuje dwóch zaginionych piętnastolatek. Źródło: lubliniec.policja.gov.pl
PAP / mł

Policjanci z Lublińca poszukują dwóch piętnastolatek z Koszęcina (Śląskie) - Natalii Pyrek oraz Marty Mokry – które w środę oddaliły się z placówki oświatowej w Nakle Śląskim i jak dotychczas nie skontaktowały się z bliskimi.

Lubliniecka policja w czwartek zamieściła na stronie internetowej zdjęcia i rysopisy poszukiwanych nastolatek, prosząc o informacje, które umożliwią ustalenie, gdzie są obie dziewczyny. 

„Zaginione osoby w dniu 15 marca 2023 roku oddaliły się z placówki oświatowej w Nakle Śląskim i do chwili obecnej nie nawiązały kontaktu z rodziną. Z poczynionych ustaleń wynika, że mogą przebywać razem” - powiedział PAP podkom. Łukasz Więcek w komendy policji w Lublińcu.

Osoby, które znają aktualne miejsce pobytu lub w ostatnim czasie widziały zaginione piętnastolatki, proszone są o kontakt z policjantami prowadzącymi sprawę pod numerem tel. 47 85 832 55 lub numerem alarmowym 112.

DEON.PL POLECA

Natalia Pyrek ma 160 cm wzrostu i szczupłą sylwetkę, ciemne włosy do ramion. Nosi okulary. Ubrana była w czarne spodnie, czarną kurtkę i białe adidasy. Może też mieć z sobą czarny plecak. Marta Mokry ma także 160 cm wzrostu i szczupłą budowę ciała. Ma długie, ciemne włosy do ramion. Ubrana była w czarną kurtkę z kapturem i niebieskie lub czarne spodnie.

PAP / mł

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.
Donatella Di Pietrantonio

Cudowna, niezwykle wzruszająca historia dwóch sióstr i ich skomplikowanych relacji.
Natalie Portman

Dzieliłam z siostrą dziedzictwo przemilczanych słów, zaniedbanych gestów, odmówionej troski. I sporadyczne, nieoczekiwane chwile uwagi. Byłyśmy córkami bez żadnej matki. Nadal jesteśmy...

Skomentuj artykuł

[PILNE!] Zaginęły dwie piętnastolatki, policja prosi o pomoc
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.