Policja w Houston postrzeliła w głowę roczne dziecko

Policja w Houston postrzeliła w głowę roczne dziecko
fot. Depositphotos
PAP / pk

Policja w Houston w amerykańskim stanie Teksas postrzeliła roczne dziecko w głowę w trakcie operacji mającą na celu schwytanie mężczyzny podejrzanego o dokonywanie rozbojów. Chłopiec "walczy o życie" - poinformowała we wtorek jego matka.

Do zdarzenia doszło 3 marca. Daisha Smalls tankowała na stacji benzynowej swój samochód, w którym siedział jej synek Legend. Znienacka do pojazdu wsiadł mężczyzna i zażądał od kobiety, żeby oddała mu auto, na co ta nie zgodziła się z obawy o życie syna.

Wtedy podjechała policja i zaczęła ostrzeliwać samochód. 30-latek podejrzany o dwa napady rabunkowe zginął na miejscu. Niestety jedna z kul trafiła również dziecko.

Policja z Houston utrzymuje, że kobiety nie było w okolicach pojazdu kiedy rozpoczęła się strzelanina. Potwierdziła natomiast, że podczas akcji zraniono dziecko. "Udzieliliśmy mu natychmiast pierwszej pomocy" - powiedział szef policji w Houston Art Acevedo.

CNN podała, że chłopiec od 10 dni leży podłączony do respiratora. Fragmenty pocisku w dalszym ciągu tkwią w czaszce dziecka.

DEON.PL POLECA

Źródło: PAP / pk

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.
ks. Krzysztof Grzywocz

Czy duchowość może szkodzić?
Gdzie zaczyna się opętanie, a gdzie choroba?
Czy myśli bluźniercze podsyłają nam demony?
Czym różni się zwykły smutek od depresji?

Ksiądz Krzysztof Grzywocz był niewątpliwie jednym z najbardziej...

Tematy w artykule

Skomentuj artykuł

Policja w Houston postrzeliła w głowę roczne dziecko
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.