Sytuacja na granicy z Białorusią. W Hiszpanii krąży hasztag wspierający Polaków

Sytuacja na granicy z Białorusią. W Hiszpanii krąży hasztag wspierający Polaków
Fot. PAP/EPA/LEONID SCHEGLOV/BELTA HANDOUT
Interia / kb

Polska sprawa na na hiszpańskim Twitterze? Na Pówyspie Iberyjskim bardzo popularnym jest hasztag #VivaPolonia. Jest on wyrazem wsparcia dla Polaków w obliczu - jak podkreślają Hiszpanie - białoruskiej prowokacji.

"Nasi polscy bracia, którzy tyle wycierpieli w czasach komunizmu, teraz są oblegani przez sterowanych przez globalistów najeźdźców. Wysyłam im siłę by przetrwali to, co ich czeka". "Jesteście przykładem do naśladowania. Nie poddawajcie się. Życzymy wam siły". 

"Honor i szacunek dla odważnego narodu polskiego, zawsze" - takie m.in wpisy krążą po hiszpańskim twiterze.

Hiszpańskie media opisują sytuację na granicę z Białorusią 

Na Półwyspie Iberyjskim sytuacja na granicy z Białorusią jest szeroko komentowana i opisywana. Telewizja publiczna (TVE) opisuje ją tak: "Polskie władze mierzą się z białoruską prowokacją".

La Sexta - telewizja o zasięgu krajowym poszła nawet krok dalej i sytuację na granicy z Białorusią relacjonuje następująco: "Rośnie kryzys między Polską a Białorusią, Aleksandr Łukaszenka mści się za nałożone sankcje".

Źródło: Interia / kb

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.
red. ks. Andrzej Witko
63,00 zł

Dnia 28 maja 2014 roku na Zamku Królewskim w Warszawie rozpoczęły się obrady konferencji naukowej Sztuka doby El Greca. Niniejsza publikacja jest drugim tomem konferencji w języku polskim ze streszczeniami w językach kongresowych. Opracowanie zostało...

Skomentuj artykuł

Sytuacja na granicy z Białorusią. W Hiszpanii krąży hasztag wspierający Polaków
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.