Tragiczny wypadek w markecie budowlanym. Zginęła roczna dziewczynka

Tragiczny wypadek w markecie budowlanym. Zginęła roczna dziewczynka
Fot. Joerg Huettenhoels / depositphotos.com
PAP / tk

13-miesięczna dziewczynka zmarła w wyniku wypadku, do którego doszło w markecie budowlanym w okolicach Hanoweru na północy Niemiec. Załadowany płytami kartonowo-gipsowymi wózek sklepowy przewrócił się na stojące obok dziecko, które po przewiezieniu do szpitala zmarło – pisze portal dziennika „Bild”.

Tragedia w markecie budowlanym

Do tragicznego wypadku doszło w sobotnie południe, gdy rodzice z 13-miesięczną córką robili zakupy w sklepie budowlanym w Garbsen koło Hanoweru.

„Ratownicy, którzy szybko przybyli na miejsce zdarzenia, próbowali reanimować dziecko” – podkreśla „Bild”. Dziewczynka została następnie przetransportowana śmigłowcem do kliniki, gdzie wkrótce zmarła.

„Pogotowie udzieliło też pomocy rodzicom i klientom sklepu, którzy byli świadkami tego tragicznego zdarzenia” – dodaje „Bild”. Jak poinformowała rzeczniczka policji, prowadzone jest obecnie dochodzenie mające wyjaśnić dokładny przebieg zdarzenia.

Źródło: PAP / tk

DEON.PL POLECA

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.
Tomasz P. Terlikowski

Siedem spojrzeń na granicę życia i śmierci

Współczesna medycyna coraz skuteczniej przedłuża życie. Czym się kierować przy rozwiązywaniu wynikających stąd dylematów? Jak do tych problemów należy podchodzić od strony etycznej i duchowej? Na co powinna...

Tematy w artykule

Skomentuj artykuł

Tragiczny wypadek w markecie budowlanym. Zginęła roczna dziewczynka
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.