W lutym pod hasłem "Czas na miłość!" odbędzie się piąta edycja Tygodnia Małżeństwa w Krakowie

W lutym pod hasłem "Czas na miłość!" odbędzie się piąta edycja Tygodnia Małżeństwa w Krakowie
Fot. freestocks / unsplash.com
Tydzień Małżeństwa w Krakowie / tk

W dniach 7-14 lutego 2024 roku odbędzie się piąta edycja Tygodnia Małżeństwa w Krakowie organizowana przez Fundację Przestrzeń Dobra. Projekt społeczny pt. "Czas na miłość!" przypomina o tym, że o związek warto dbać oraz nad nim pracować.

Podczas małżeńskiego tygodnia będzie można skorzystać z szeregu propozycji ukierunkowanych na rozwój związku i relacji. W tym roku organizatorzy zapraszają na randki małżeńskie, wykłady, spotkania oraz liczne wydarzenia kulturalne i rekreacyjne, takie jak: warsztaty taneczne, potańcówka, oprowadzanie w muzeum czy gra miejska. Wydarzenia zaplanowane są na terenie całego Krakowa, a dedykowane małżonkom oraz niektóre również narzeczonym.

DEON.PL POLECA

Tydzień Małżeństwa jest to inicjatywa międzynarodowa odbywająca się od ponad 25 lat w kilkudziesięciu krajach na całym świecie w tym samym terminie. W Krakowie małżonkowie spotkają się po raz piąty. Podczas czterech pierwszych krakowskich edycji zrealizowanych zostało 46 wydarzeń, w których uczestniczyło łącznie ponad 4300 osób.

Udział w wydarzeniach organizowanych przez Fundację Przestrzeń Dobra jest bezpłatny, ale obowiązuje limit miejsc. Więcej informacji o projekcie oraz zapisy (od 31.01.2024) na stronie www.tydzienmalzenstwakrakow.pl.

Źródło: Tydzień Małżeństwa w Krakowie / tk

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.
abp Grzegorz Ryś

Wczytaj się w swoisty hymn ku czci boskiej i ludzkiej miłości.

Skoro łączy nas miłość czy potrzebny nam sakrament małżeństwa? Co zrobić, kiedy nasze relacje zaczynają być dalekie od ideału i wydaje się, że uczucie...

Skomentuj artykuł

W lutym pod hasłem "Czas na miłość!" odbędzie się piąta edycja Tygodnia Małżeństwa w Krakowie
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.