W rodzinie królewskiej urodzi się pierwsze dziecko po śmierci Elżbiety II

W rodzinie królewskiej urodzi się pierwsze dziecko po śmierci Elżbiety II
W brytyjskiej rodzinie królewskiej urodzi się pierwsze dziecko po śmierci Elżbiety II (fot. depositphtos.com)
PAP / tk

Brytyjska księżniczka Eugenia - bratanica króla Karola III - poinformowała, że spodziewa się latem narodzin drugiego dziecka. Będzie to pierwsze dziecko urodzone w rodzinie królewskiej po śmierci Elżbiety II we wrześniu zeszłego roku.

"Jesteśmy tak podekscytowani, mogąc się podzielić, że latem będzie nowy nabytek w naszej rodzinie" - napisała księżniczka Eugenia na swoim koncie na Instagramie, zamieszczając zdjęcie, na którym jej syn August całuje jej brzuch.

Rodzina królewska się powiększy

"Księżniczka Eugenia i pan Jack Brooksbank mają przyjemność ogłosić, że spodziewają się swojego drugiego dziecka tego lata. Rodzina jest zachwycona, a August bardzo cieszy się na myśl o byciu starszym bratem" - ogłosił Pałac Buckingham.

DEON.PL POLECA

32-letnia Eugenia, młodsza córka księcia Andrzeja i jego ówczesnej żony Sary, wyszła za mąż za Jacka Brooksbanka w 2018 r., a ich syn August Philip Hawke urodził się w lutym 2021 r. Latem zeszłego roku August pojawił się na obchodach Platynowego Jubileuszu babci Eugenii, królowej Elżbiety II.

Jego młodszy brat lub siostra będzie miał 13. miejsce w kolejce do brytyjskiego tronu. Zmarła w wieku 96 lat Elżbieta II i jej również nieżyjący już mąż, książę Filip mieli czworo dzieci, ośmioro wnuków i 12 prawnuków, przy czym swoje z tych ostatnich urodziło się już po śmierci Filipa.

Źródło: PAP / tk

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.
Monika Szubrycht

To, że jesteśmy mniejsi, nie oznacza, że nasze problemy również takie są.

Dzieci. Doświadczają odrzucenia, chorują na depresję, zaburzenia lękowe, samookaleczają się, targają się na własne życie. One równie mocno, co dorośli, doświadczają kryzysów psychicznych....

Skomentuj artykuł

W rodzinie królewskiej urodzi się pierwsze dziecko po śmierci Elżbiety II
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.