Warszawa. Zatrzymany pod zarzutem pedofilii. Pracował z dziećmi w domu kultury

Warszawa. Zatrzymany pod zarzutem pedofilii. Pracował z dziećmi w domu kultury
Zdj. ilustr. Fot. depositphotos.com
PAP/mk

Warszawska policja zatrzymał 50-letniego mężczyznę, któremu zarzucono utrzymywanie stosunków seksualnych z 14-letnia dziewczynką.

50-letni mężczyzna, który prowadził Wioskę Archeologii Żywej i zajęcia z dziećmi w domu kultury "Świt" został zatrzymany pod zarzutem obcowania płciowego z nieletnią. Jak poinformowała PAP prokurator Katarzyna Skrzeczkowska z Prokuratury Okręgowej dla Warszawy-Pragi do zatrzymania doszło dwa tygodnie temu.

- Mężczyźnie postawiono zarzuty obcowania płciowego z osobą poniżej 15. roku życia - powiedziała rzeczniczka prokuratury.

50-letni Robert K. został zatrzymany podczas ostatnich zajęć w roku szkolnym. Decyzją sądu pozostanie w areszcie przez co najmniej trzy miesiące. Zarzuty, jakie otrzymał, dotyczyć mają 14-letniej dziewczynki. Jak nieoficjalnie dowiedziała się PAP, nieletnia utrzymuje, że pozostawała z zatrzymanym mężczyzną w miłosnym związku.

- Osoba nieletnia została przesłuchana zgodnie z procedurami obowiązującymi w takim wypadku. Ustalamy też, czy nie było innych pokrzywdzonych - dodała prokurator Skrzeczkowska.

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.
Karolina Korwin Piotrowska

Wszyscy wiedzieli. Wszyscy milczeli. Coś wreszcie pękło.

„Pani, jak na kobietę, to nawet nie jest głupia!”. „Szkoda, że tych tłustych nóg nie możesz sobie obciąć”. „To dzięki jej nieuctwu będziemy wszyscy tu stać do rana”....

Skomentuj artykuł

Warszawa. Zatrzymany pod zarzutem pedofilii. Pracował z dziećmi w domu kultury
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.