Mazowieckie. Wypadek na trasie S8. Kobieta spłonęła w samochodzie

Mazowieckie. Wypadek na trasie S8. Kobieta spłonęła w samochodzie
Fot. PAP/KPP Wyszków
PAP/ kb

Po tragicznym wypadku, do którego doszło w miejscowości Ojcowizna koło Wyszkowa, zablokowana jest droga S8 w kierunku Białegostoku. W wypadku uczestniczyły trzy pojazdy, jeden z nich spłonął doszczętnie. Nie żyje kierująca nim kobieta.

Tragiczny wypadek w miejscowości Ojcowizna koło Wyszkowa

- Na trasie S8, w miejscowości Ojcowizna doszło do zderzenia 2 samochodów osobowych i ciężarówki. Kierująca samochodem mitsubishi, który całkowicie spłonął, zginęła na miejscu. Kierowca drugiego auta osobowego - toyoty- trafił do szpitala. Kierowcy ciężarówki nic się nie stało - powiedział oficer prasowy policji w Wyszkowie, kom. Damian Wroczyński.

Policjant zaznaczył, że dane kobiety, która zginęła w wypadku będą ustalane. - Na miejscu pracuje technik kryminalistyki i prokurator - dodał kom. Wroczyński. Kierowca ciężarówki był trzeźwy.

Całkowicie zablokowana jest S8 w stronę Białegostoku. - Policjanci kierują na objazdy. Na węźle Wyszków Północ samochody kierowane są na drogę techniczną, natomiast na węźle Wyszków Południe na drogę K62 Sokołowa Podlaskiego. Pojazdy, które utknęły w korku za wypadkiem będą sukcesywnie wycofywane - przekazał policjant.

DEON.PL POLECA

Według warszawskiego oddziału Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad utrudnienia potrwają około 2 godzin. 

Źródło: PAP / kb

 

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.
Marek Zając

Bartoszewski. Zawsze na czas

Jak zmierzyć wielkość Profesora? Ciężko byłoby wymienić jego wszystkie honorowe tytuły, odznaczenia i nagrody. Uważał się za przyjaciela każdego człowieka, bez względu na jego pochodzenie i wyznanie. W czasie wojny był...

Tematy w artykule

Skomentuj artykuł

Mazowieckie. Wypadek na trasie S8. Kobieta spłonęła w samochodzie
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.