PLL LOT pomalują dwa najnowocześniejsze samoloty w biało-czerwone barwy

PLL LOT pomalują dwa najnowocześniejsze samoloty w biało-czerwone barwy
(shutterstock.com)
3 lata temu
PAP / pch

Z okazji 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości Polskie Linie Lotnicze LOT pomalują w biało-czerwone barwy dwa najnowsze swoje samoloty Boeing 787-9 Dreamliner oraz Boeing 737 MAX 8.

"Polskie Linie Lotnicze LOT jako spółka Skarbu Państwa i jednocześnie jedna z najbardziej międzynarodowych polskich marek weźmie aktywny udział w promowaniu 100-lecia niepodległości Polski. Niektóre działania już są realizowane.

Obecnie w hangarze nanoszone jest na pierwszy samolot typu embraer okolicznościowe logo "Niepodległa" napisane wzorem odręcznego pisma marszałka Józefa Piłsudskiego.

Prace są już na ukończeniu. Docelowo logo to będzie na wszystkich naszych samolotach, aż do zakończenia obchodów rocznicy. A pierwsza maszyna z naklejonym okolicznościowym symbolem poleci z pasażerami już na początku przyszłego tygodnia" - powiedział Kubicki.

Dodatkowo, narodowy przewoźnik pomaluje dwa swoje najnowocześniejsze samoloty w biało-czerwone barwy. Konkretna koncepcja jest jeszcze dopracowywana i - jak tłumaczy Kubicki - ma łączyć narodowe barwy Polski z marką LOT.

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.

Skomentuj artykuł

PLL LOT pomalują dwa najnowocześniejsze samoloty w biało-czerwone barwy
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.