Euro 2020. Dania i Austria awansowały. Klęska Rosji

Euro 2020. Dania i Austria awansowały. Klęska Rosji
Fot. PAP/EPA/Friedemann Vogel / POOL
3 miesiące temu
kb

Dania i Austria wywalczyły awans do następnej rundy Euro 2020, dołączając do Belgii i Holandii. Z Mistrzostwami Europy pożegnała się Rosja po porażce w Kopenhadze. 

W poniedziałek mecze rozgrywały zespoły z grup B i C. W pierwszej bezapelacyjnie najlepsza okazała się, zwyciężając we wszystkich trzech meczach, a w ostatnim pokonując Finlandię 2:0 (kolejna bramkę zdobył w tym meczu Romelu Lukaku). Po dwóch porażkach świetne spotkanie zagrała Dania, która rozbiła reprezentację Rosji 4:1 i z drugiego miejsca w grupie awansowała do kolejnej rundy Euro 2020.

W grupie C pierwsze miejsce przypadło Holandii, która w ostatnim swoim meczu fazy grupowej turnieju wygrała z Macedonią Północną 2:0. Holendrzy także kończą tę fazę rozgrywek z kompletem zwycięstw. Drugie miejsce w grupie C wywalczyła Austria, która wczoraj pokonała kadrę Ukrainy 1:0.

We wtorek poznamy rozstrzygnięcia w grupie D, gdzie Czechy podejmą Anglię, a Chorwacja Szkocję.

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.
Krzysztof Pietrzak, Maryna Rudzko
39,89 zł

Szybka gra karciana, w której gracze prowadzą swoje drużyny do zwycięstwa w finałowym meczu Ligi Dzikich Zwierząt. Aby zdobyć puchar, drużyna musi wygrać 2 mecze.

Afrykańskie zwierzęta gromadzą się na sawannie, aby zobaczyć finał Ligi...

Skomentuj artykuł

Euro 2020. Dania i Austria awansowały. Klęska Rosji
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.