Francja: dwaj piloci pobili się podczas lotu. Zostali zawieszeni

Francja: dwaj piloci pobili się podczas lotu. Zostali zawieszeni
Fot. depositphotos.com
PAP / tk

Dwóch pilotów francuskich linii lotniczych Air France zostało zwieszonych po tym, jak doszło pomiędzy nimi do bójki w kokpicie podczas lotu – poinformowała agencja Associated Press. Do zdarzenia doszło w czerwcu podczas rejsu z Genewy do Paryża.

Bójka pilotów na pokładzie samolotu

Zaraz po starcie doszło do sprzeczki, następnie jeden z pilotów uderzył kolegę i obaj zaczęli się bić. Po usłyszeniu dziwnych dźwięków dochodzących z kokpitu interweniowali członkowie personelu pokładowego. Jeden z nich został z pilotami w kokpicie do końca lotu.

Jak podała AP, incydent nie miał wpływu na przebieg rejsu; nie jest znane tło konfliktu między pilotami.

Wiadomość o bójce wyszła na jaw niedługo po tym, jak prowadząca dochodzenia i analizy z zakresu bezpieczeństwa lotnictwa cywilnego francuska agencja BEA przygotowała raport, w którym napisała, że niektórzy piloci Air France zbyt mało rygorystycznie podchodzą do procedur bezpieczeństwa.

Źródło: PAP / tk

DEON.PL POLECA

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.
Sabine Bernau

Coraz więcej osób spostrzega siebie samych jako chorobliwie roztargnionych i ogarniętych wewnętrznym niepokojem. Wiele z nich, szukając źródła tego stanu, dowiaduje się z zaskoczeniem, że ma ADHD. Niektórzy rozpoznają własne objawy w zachowaniu swoich dzieci...

Tematy w artykule

Skomentuj artykuł

Francja: dwaj piloci pobili się podczas lotu. Zostali zawieszeni
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.