Zaginęła 45-latka wraz z córką. Policja prosi o informacje na temat ich samochodu

Zaginęła 45-latka wraz z córką. Policja prosi o informacje na temat ich samochodu
Fot. depositphotos.com
PAP/ kb

Częstochowscy policjanci, którzy od kilku dni poszukują 45-letniej Aleksandry Wieczorek i jej 15-letniej córki Oliwii opublikowali w poniedziałek zdjęcia samochodu i proszą o informacje czy ktoś widział osoby jadące nim 10 lutego lub w nocy z 10 na 11 lutego.

Aleksandra Wieczorek i jej córka w czwartek wraz z psem rasy shih tzu w nieznanych okolicznościach opuściły miejsce zamieszkania w Częstochowie przy ul. Bienia. Auto, należące do 45-latki nie zginęło - jest zaparkowane przed blokiem, który opuściły obie poszukiwane.

Policja poszukuje 45-latki i jej córki

"Apelujemy do osób, które w godzinach wieczornych lub nocnych z 10 na 11 lutego widziały osoby, poruszające się samochodem osobowym marki ford focus o numerze rejestracyjnym SC 1836F. Każdy kto posiada jakiekolwiek informacje w tej sprawie lub nagranie z kamerki samochodowej, rejestrujące przemieszczający się pojazd proszony jest o kontakt z policją pod numerem 112 lub 997" - powiedziała PAP rzeczniczka częstochowskiej policji podkomisarz Sabina Chyra-Giereś.

Policjanci weryfikują informacje, z których wynika, że w dniu zaginięcia poszukiwanych ktoś jechał fordem należącym do 45-latki. Na razie nie wiadomo czy to zaginione poruszały się tym autem czy też ktoś inny. Policja liczy, że przekazane informacje będą nowym tropem w postępowaniu.

DEON.PL POLECA

Policjanci nie zdradza więcej szczegółów, dotyczących dotychczasowych ustaleń. "Na chwilę obecną nie wykluczamy żadnego scenariusza. Badamy wszystkie wątki, nasi poszukiwacze bardzo intensywnie pracują i bardzo wnikliwie sprawdzają każdy ślad" - zaznaczyła podkom. Chyra-Giereś.

O poszukiwaniach Aleksandry i Oliwii Wieczorek policja poinformowała w sobotę, zamieszczając ich zdjęcia i rysopisy. Opuściły one miejsce zamieszkania w Częstochowie i dotąd nie nawiązały kontaktu z bliskimi. Matka po raz ostatni była widziana w czwartek na ogródkach działkowych przy ul. Żyznej w Częstochowie.

Policja apeluje do osób znających miejsce aktualnego pobytu zaginionych lub które widziały je w ostatnim czasie o kontakt pod numerem 997 lub 47 858 16 11.

Aleksandra Wieczorek ma 165 cm wzrostu, średnią sylwetkę, włosy ciemne do ramion i ciemne oczy. W chwili zaginięcia mogła być ubrana w ciemnozieloną zimową kurtkę do kolan i ciemne spodnie.

Oliwia Wieczorek ma 170 cm wzrostu, szczupłą sylwetkę, długie włosy w kolorze ciemnego blondu i niebieskie oczy. W chwili zaginięcia mogła być ubrana w krótką białą zimową kurtkę z kapturem obszytym jasnym futerkiem.

Źródło: PAP / kb

 

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.
Gill Paul

Rodzinna tragedia. Różne oblicza miłości. I długo skrywany sekret.

Lato 1918. Życiu Romanowów zagraża śmiertelne niebezpieczeństwo. Osiemnastoletnia księżna Maria jest więziona wraz z resztą rodziny w ponurym domu w Jekaterynburgu. Jej jedyną rozrywką są tajemne...

Tematy w artykule

Skomentuj artykuł

Zaginęła 45-latka wraz z córką. Policja prosi o informacje na temat ich samochodu
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.