Złodziej okradł schronisko PTTK. Szuka go policja

Złodziej okradł schronisko PTTK. Szuka go policja
Fot. Karl102 / Wikimedia Commons / CC BY-SA 3.0
PAP / tk

Nieznany sprawca okradł schronisko PTTK na Klimczoku w Beskidach. Złodziej wyważył drzwi i zabrał pieniądze, skarbonkę, a także kilka paczek batonów. Został nagrany przez monitoring i jest poszukiwany przez policję.

Schronisko na swoim facebookowym profilu opublikowało zdjęcia podejrzewanego o kradzież. "Charakterystyczna cecha to żółta bluza z kapturem z grafiką pingwina" - wskazali.

"Gdyby ktoś z was wiedział coś o osobie ze zdjęcia - niestety na obecną chwile udostępnić możemy jedynie ubranie - prosimy o kontakt z nami lub komisariatem policji w Szczyrku" – podali gestorzy schroniska.

Góra Klimczok (1110 m npm) to jedno z najpopularniejszych miejsc górskich wędrówek w rejonie Bielska-Białej. Obecne schronisko zostało wzniesione na wysokości 1034 m npm w 1914 r. Od tego czasu było wielokrotnie remontowane i powiększane.

Źródło: PAP / tk

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.
Zdzisław Józef Kijas OFMConv
24,43 zł
34,90 zł

Kim chcę być? Kim są ludzie wokół mnie i jaki mają na mnie wpływ? Jak oceniam ich i siebie? Co jest moim celem w życiu? Udzielenie szczerej odpowiedzi na te pytania umożliwia człowiekowi lepsze zrozumienie...

Skomentuj artykuł

Złodziej okradł schronisko PTTK. Szuka go policja
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.