Zmarła aktorka, laureatka nagrody Emmy, Kirstie Alley. Miała 71 lat

Zmarła aktorka, laureatka nagrody Emmy, Kirstie Alley. Miała 71 lat
fot. Depositphotos
PAP / pk

Zmarła Kirstie Alley, aktorka, dwukrotna laureatka nagrody Emmy przyznawanej za osiągnięcia w twórczości telewizyjnej. W ostatnich latach aktorka występowała głównie w programach typu reality shows, w tym w "Tańcu z gwiazdami". Jak poinformowała rodzina i jej agent, Alley zmarła w poniedziałek w Los Angeles z powodu niedawno zdiagnozowanej choroby nowotworowej. Miała 71 lat.

Alley została uhonorowana nagrodą Emmy za rolę w komediowym serialu telewizji NBC "Cheers" oraz w filmie "Look Who's Talking" z 1989 r. Film, w którym wystąpił również m. in. Bruce Willis, zdobył tak dużą popularność, że doczekał się już w 1990 r. sequelu "Look Who's Talking Too".

Serial sytuacyjny "Cheers" o bywalcach pewnego bostońskiego baru, również cieszył się dużą popularnością. Był emitowany w latach 1987-93. Alley dołączyła do obsady w szczytowym okresie jego popularności, po odejściu poprzedniej gwiazdy Shelley Long.

DEON.PL POLECA

Drugą nagrodę Emmy Alley zdobyła za rolę w filmie telewizyjnym "David's Mother". W ostatnich latach aktorka występowała głównie w programach typu reality shows, w tym w "Tańcu z gwiazdami".

Źródło: PAP / pk

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.
Dariusz Piórkowski SJ

Czy musimy spowiadać się przed księdzem?
Co zrobić, gdy spowiednik nas nie zrozumie lub zrani?
Jak radzić sobie ze zniechęceniem?
W jaki sposób kształtować sumienie?
Czym różni się słabość od grzechu?

Skomentuj artykuł

Zmarła aktorka, laureatka nagrody Emmy, Kirstie Alley. Miała 71 lat
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.