Andrea Bocelli. "Wierzę w Tego, który stworzył świat”

Andrea Bocelli. "Wierzę w Tego, który stworzył świat”
Fot. Andrea Bocelli / Youtube
churchpop.com / kb

Andrea Bocelli i jego małżonka Victoria w wywiadzie dla EWTN News In-Depth wypowiedzieli się na temat swojej wiary. Zwrócili uwagę m.in na to jak wpływa ona ich życie osobiste.

"Mogę powiedzieć, że moja wiara jest powodem życia. Ponieważ życie, nawet jeśli trwa 100 lat, jest tak nieistotne w porównaniu z wiecznością. Gdyby życie nie istniało – życie wieczne – życie po życiu – wtedy wszystko straciłoby wszelki sens”.

Andrea Bocelli od małego musiał mierzyć się z przeciwnościami. Urodził się z wrodzoną jaskrą, która w wieku 12 lat spowodowała u niego ślepotę.

W wywiadzie artysta wytłumaczył skąd jak podchodzi do wiary katolickiej i jak ją rozumie. Piosenkarz swój sukces, karierę zawdzięcza nie tylko sobie, ale i Bogu.

"Więc moja wiara pochodzi z niezwykle prostego rozumowania. Nie wierzę w zegar bez zegarmistrza. Nie sądzę, żeby cokolwiek można było osiągnąć bez kogoś, kto to zaprojektował i zbudował. Dlatego mam wiarę. Bardzo wierzę w Tego, który stworzył świat”.

Słynny włoski śpiewak zdradził "przepis" na szczęście i określił co znaczy oddanie się woli Boga.

"Kto oddaje swoje życie w ręce tego, który je stworzył, kto go pragnie, pragnie i kocha go, oddaje swoje życie w dobre ręce” - stwierdził Andrea Bocelli.

Źródło: churchpop.com / kb

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.
Praca zbiorowa

Na Chrystusie skupia się życie i modlitwa wierzących. Wszystko od Niego pochodzi, wszystko ku Niemu zdąża, wszystko przez Niego, w Duchu Świętym dochodzi do Ojca. (Jan Paweł II)

Dziesięć utworów instrumentalnych nawiązuje do scen ewangelicznych....

Tematy w artykule

Skomentuj artykuł

Andrea Bocelli. "Wierzę w Tego, który stworzył świat”
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.