ChwałaMU 2023 już 8 lipca we Wrocławiu! Dołącz do uwielbienia!

ChwałaMU 2023 już 8 lipca we Wrocławiu! Dołącz do uwielbienia!
Uwielbienie ChwałaMu 2023 (Fot. Youtube/Marcian Zieliński)
rozpalwiare.pl

„Naszym marzeniem było i jest, aby Polska napełniła się modlitwą uwielbienia, poprzez którą Bóg będzie dotykał nasze społeczeństwa” - piszą organizatorzy tegorocznego uwielbienia ChwałaMU. Tym razem spotkamy się 8 lipca we Wrocławiu.

W tym roku wielbić Boga będzie aż 30 tys. osób. W modlitwie uczestników poprowadzą: Jerremy Riddle, TGD, Agnieszka Musiał, Mate.O, Mateusz Ziółko, Melania Król, Michał Król, Maja Sowińska, Gabi Gąsior, Natalia Kuroś.

Marcin Zieliński poprowadzi modlitwę o uzdrowienie.

„Naszym marzeniem jest, aby Polska napełniła się modlitwą uwielbienia, poprzez którą Bóg będzie dotykał nasze społeczeństwa” - piszą organizatorzy.

I dodają: „Pragniemy również, aby z każdym kolejnym wydarzeniem dołączały do nas kolejne środowiska, które będą odkrywały moc trwania przed Bogiem w swoim życiu. Chcemy dzielić się tym wszystkim czego nauczyliśmy się i czego doświadczyliśmy w naszym życiu z Bogiem”.

DEON.PL POLECA

W tym roku uwielbienie ChwałaMu 2023 odbędzie się 8 lipca we Wrocławiu na Tarczyński Arena Wrocław. Wydarzenie rozpocznie się o godz. 16.00.

Tu można kupić bilety na wydarzenie.

Historia wydarzenia

Projekt ChwałaMU został zapoczątkowany w 2021 roku przez realizację 14 odcinków audio-wizualnych na kanale YouTube Marcina Zielińskiego. Celem wydarzenie było dotarcie do odbiorców z przekazem o wierze, nadziei i miłości, a przede wszystkim chęci otwarcia się na Boga w życiu człowieka przez formę modlitwy uwielbienia i pieśni chrześcijańskich pełnych Ducha.

Przedsięwzięcie było pierwszym, innowacyjnym projektem w przestrzeni mediów internetowych o tego typu charakterze w skali kraju.

Projekt zaangażował 14 profesjonalnych zespołów muzycznych z całej Polski oraz 96 muzyków, którzy swoją grą  i śpiewem przekazywali odbiorcom zachętę, a jednocześnie świadectwo swojego podążania za Bogiem i wiary pomimo różnych życiowych okoliczności.

„Pomysł na 14 uwielbieniowych nagrań, w swoim założeniu miał pomóc odkryć ludziom prawdziwe doświadczenie obecności Boga, płynące przez całkowite skupienie się na Nim i oddawanie Mu Chwały. To właśnie ta seria, z uwagi na swoje ogromne zainteresowanie i spływające do nas świadectwa Bożego działania - zachęciła nas do zorganizowania spotkania na żywo” - piszą organizatorzy.

ChwałaMU 2022 w Łodzi

Podczas ChwałaMU 2022 uczestników w modlitwie poprowadzili: Adam Sztaba z 70- osobową orkiestrą i wspaniałymi artystami: Mateuszem Ziółko, Pawłem Augustynem, Agnieszką Musiał, Julią Stolpe, Martą Ławską, Gabi Gąsior i Mają Kowalczuk. Można było zobaczyć również zespół PAW, zespół Fisheclectic oraz Przyjaciół z TGD czy Michała Króla z zespołem.

Organizatorem wydarzenia jest Fundacja Rozpal Wiarę. Więcej bieżących informacji o wydarzeniu na: rozpalwiare.pl.

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.
David Steindl-Rast

David Steindl-Rast OSB to ceniony mnich, pisarz i mówca; jego wykład w ramach konferencji TED ma ponad 3 miliony wyświetleń. W swojej bestsellerowej książce pokazuje, jak żyć w pełni. Kluczowy jest tu związek między modlitwą...

Tematy w artykule

Skomentuj artykuł

ChwałaMU 2023 już 8 lipca we Wrocławiu! Dołącz do uwielbienia!
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.