Co ma diabeł do zakazu pływania?

Co ma diabeł do zakazu pływania?
Wojciech Jędrzejewski OP
6 lat temu
Logo źródła: Maskacjusz Wojciech Jędrzejewski OP

Diabeł podszeptuje nam różne rzeczy. Bardzo często są to najrozmaitsze zakazy. Zły jest prawdziwym "specjalistą" od spraw duchowych.

Ojciec Wojciech Jędrzejewski OP, kanał internetowy Maskacjusz TV i portal DEON.pl przygotowali specjalny, wakacyjny cykl "Jędrzej w mieście, czyli myśli dla tych, którzy nie wyjechali na wakacje". W miejskiej (łódzkiej), czasem zaskakującej scenerii, o. Wojciech krótko mówi o sprawach ważnych i ważniejszych. Codziennie nowy odcinek.

Wojciech Jędrzejewski OP - dominikanin, rekolekcjonista, katecheta i duszpasterz młodzieży. Pracował w Radiu Plus i kanale Religia.tv. Obecnie prowadzi program "Boska uczta" w internetowej telewizji Boska TV.

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.

Skomentuj artykuł

Co ma diabeł do zakazu pływania?
Komentarze (3)
1
1259
10 lipca 2014, 01:57
Na pewno słuchałeś(-aś) tej wypowiedzi od początku do końca? Bo Twoja odpowiedź wygląda na oderwaną nie tylko od niej, ale też od rzeczywistości Złego.
1
1258
10 lipca 2014, 01:46
Każdy ma taką wiarę jaka zostala mu dana...... ...bez sensu ta wypowiedz... Bóg daje człowiekowi WOLNOŚĆ nawet w wyborze gradacji przylegania do Niego (kiedy, jak , z jakim nasileniem....) .....tj.związane z szacunkiem  skrzat
I
iti
29 lipca 2014, 21:40
Tak jest .

Skomentuj artykuł

Co ma diabeł do zakazu pływania?
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.