2 pragnienia. "To jest dla mnie klucz do modlitwy"

2 pragnienia. "To jest dla mnie klucz do modlitwy"
(fot. aj // Jeremy McKnight / Unsplash)
Jakub Nesterowicz OP

Jak słuchać Bożego głosu, aby odkrywać czego od Ciebie chce, jaki ma dla Ciebie plan? Czym jest charyzmatyczne czytanie Słowa Bożego? Zobacz pierwszy odcinek Szkoły Duchowości.

Pragniesz nauczyć się jak słuchać Bożego głosu, aby odkrywać czego od Ciebie pragnie? Nasz nowy projekt jest właśnie dla Ciebie.

"Moja modlitwa jest pragnieniem Pana Boga. Szukaniem Go. Wierzę, że to pragnienie wkłada we mnie sam Pan Bóg" - mówi nasz pierwszy gość - Jakub Nesterowicz OP. Jak odkryć znaczenie Słowa Bożego we własnym życiu? Czym jest charyzmatyczne czytanie Słowa? Posłuchaj.

* * *

2 pragnienia.

Dominikańska, ignacjańska, benedyktyńska… a może zupełnie inna? Czujesz, że nigdzie nie pasujesz ze swoją modlitwą, a chciałbyś odnaleźć własne miejsce w Kościele? Nasza Szkoła Duchowości pomoże ci odnaleźć siebie wśród tylu możliwości. Spotkaj się oko w oko z największymi mistrzami modlitwy i duchowości, których zaprezentują nasi goście w najnowszym projekcie DEON.pl.

Czym jest Szkoła Duchowości? Więcej dowiesz się tutaj. Kolejny odcinek już w najbliższy czwartek na DEON.pl.

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.
Mark E. Thibodeaux SJ

W każdej sytuacji, czy to zwyczajnego dnia, czy w chwili podejmowania ważnej decyzji, w głowie i sercu słyszysz wiele głosów proponujących ci różne działania lub reakcje. Ignacjańska metoda rozeznawania uczy, jak dostroić swoje duchowe zmysły,...

Skomentuj artykuł

2 pragnienia. "To jest dla mnie klucz do modlitwy"
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.