5 konkretnych propozycji adwentowych

5 konkretnych propozycji adwentowych
4 lata temu
Redakcja DEON.pl

Dwóch jezuitów, dominikanin, siostra zakonna, ksiądz diecezjalny. W tym roku stawiamy na różnorodność. 5 konkretnych propozycji, które - mamy nadzieję - pomogą nam w rozwoju duchowym.

1) Grzegorz Kramer SJ: Zakochany Bóg uwalnia [CZWARTEK]

Bóg jest w tobie zakochany. Właśnie dlatego nie musisz już być niewolnikiem i możesz cieszyć się życiem w wolności. Adwent to idealny czas, żebyś w końcu pozwolił Bogu na uwolnienie twojego serca. Jak to zrobić? Podpowie Grzegorz Kramer SJ.

2) Tomasz Nowak OP: #Wcielaj Słowo [PONIEDZIAŁEK]

Potrzebujesz duchowego mistrza? Czy może nim zostać nastoletnia dziewczyna? Tak! Nie spodziewasz się lekcji jakich ci udzieli. Nie czekaj, wyrusz w drogę już teraz. Przeżyj adwent inaczej.

3) Daniel Wojda SJ: Jak rozpoznać Ducha? 8 kroków [NIEDZIELA I ŚRODA]

Nie jesteśmy sami; wokół nas są dobre i złe Duchy, które mają ogromny wpływ na nasze życie. Jeśli szukasz inspiracji na Adwent, nie rób postanowień w stylu: "nie będę jeść czekolady". Spróbuj czegoś, co przyniesie konkretną korzyść, pogłębi twoją wiarę i sprawi, że zaczniesz postrzegać świat w pozytywny sposób. Zrób z nami 8 kroków do rozpoznawania Duchów.

4) Ewa Bartosiewicz RSCJ: Uwierz jak Maryja [WTOREK]

Adwent nie ma być czasem rozważań na temat Świętej Rodziny, ale przybyciem Zbawiciela do naszego serca. Adwent, przybycie Boga na świat, to coś niemożliwego. Najwyższy czas, byś w to uwierzył. Siostra Ewa Bartosiewicz zna kogoś, kto Ci w tym pomoże. Jej komentarz będzie się ukazywać w każdy wtorek.

5) Ks. Przemysław Szewczyk: Stop złej modlitwie [PIĄTEK]

Modlisz się, ale masz wrażenie, że Twoja modlitwa jest nieskuteczna? Szukasz wtedy innej, efektywniejszej formy? A może po prostu źle się modlisz? Ks. Przemysław Szewczyk będzie komentował słowa największych Doktorów Kościoła na temat modlitwy.

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.

Tematy w artykule

Skomentuj artykuł

5 konkretnych propozycji adwentowych
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.