Aplikacja, bez której trudno będzie ci przeżyć Wielki Post

Aplikacja, bez której trudno będzie ci przeżyć Wielki Post
(fot. shutterstock.com)
3 lata temu
Logo źródła: Modlitwa w Drodze / Maja Moller / Chrześcijańska Mama

Jest taka aplikacja, której używanie znacząco ułatwi ci przeżywanie Wielkiego Postu. Uruchamiaj ją codziennie i zobacz, jak zmienia się twoje podejście.

Co chodzi po głowie Mężczyznom Św. Józefa? Czy da się spowiadać z aplikacją?  - czyli co proponuje Modlitwa w drodze na czas Wielkiego Postu

Piszą o sobie, że szukają Pana, starają się służyć potrzebom innych zamiast szukać władzy i przywilejów, i trwać w Bożej mocy. Chcieliśmy, żeby codzienne rozważania na czas Wielkiego Postu napisali dla Was właśnie oni. Zwyczajni faceci, wykonujący różne zawody, single, mężowie i ojcowie, którzy odkrywają, że prawdziwą radość daje życie według Bożego planu.

Aplikacja, bez której trudno będzie ci przeżyć Wielki Post - zdjęcie w treści artykułu

Zapraszamy na aplikację Modlitwa w drodze i na modlitwawdrodze.pl, gdzie do 24 marca możecie słuchać codziennych Ewangelii rozważanych przez członków wspólnoty Mężczyźni Św. Józefa.

Ponadto, niebawem w Wielki Poście pojawi się Droga Krzyżowa MWD napisana specjalnie dla nas przez o. Stanisława Biela SJ. Możesz rozważać stacje drogi krzyżowej tam, gdzie jesteś i kiedy masz czas - na spacerze, w tramwaju, albo  w drodze do pracy! Droga krzyżowa będzie dostępna od trzeciej niedzieli Wielkiego Postu.

Przed świętami Wielkanocnymi wielu poszukuje możliwości spowiedzi. Jak się przygotować, aby rzeczywiście pojednać się z Bogiem, z bliźnimi i z samym sobą? Proponujemy rachunek sumienia do spowiedzi ułożony przez Maję Moller. Będzie on szczególnie przydatny dla rodziców! (Rachunek wyemitujemy w Niedzielę Palmową.

Czy jesteś rodzicem, opiekunem, siostrą lub bratem, a może ciocią lub wujkiem? Włącz Wielkopostny Kącik dla dzieci. Jego autorką jest również Maja. W kąciku Spotykamy się online przez wszystkie niedziele tego czasu, oraz Triduum Paschalne.

Owocnego postu!

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.
Piotr Kropisz SJ, s. Ewa Bartosiewicz RSCJ, Maja Komasińska-Moller
22,69 zł
34,90 zł

Zamiast liczyć lata kalendarzowe, policz swoje „lata duchowe”!

Daty urodzenia w dowodzie nie zmienisz, ale to, jak szybko starzejesz się psy­chicznie, w dużej mierze zależy od Ciebie. Książka, którą oddajemy w Twoje ręce, jest krokiem...

Skomentuj artykuł

Aplikacja, bez której trudno będzie ci przeżyć Wielki Post
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.