Chris Pratt zaskakuje publiczność w Disneylandzie. Rezygnuje ze scenariusza i mówi o miłości Boga Ojca

Chris Pratt zaskakuje publiczność w Disneylandzie. Rezygnuje ze scenariusza i mówi o miłości Boga Ojca
(fot.Team Coco/youtube.com)
aleteia.org/ ed

Aktor omija scenariusz i opowiada zebranym o swojej relacji z synem, która pomaga mu zrozumieć miłość Boga Ojca.

Możecie go znać z takich hitów jak "Strażnicy Galaktyki" czy nowe wersje "Parku Jurajskiego". Był leniwym Andym w "Parks and Recreation" i nieustraszonym Peterem Quillem w ostatniej części Avengersów. Nie da się ukryć - od kilku lat Chris Pratt jest na fali i nie planuje się zatrzymać.

DEON.PL POLECAGdy miał 20 lat doświadczył nawrócenia i odtąd kiedy tylko może, mówi publicznie o Bogu. Tym razem zaskoczył publiczność w czasie "Candlelight Ceremony" w Disneylandzie, kiedy poza scenariuszem, po przeczytaniu fragmentu z Ewangelii św. Łukasza, przekazał zebranym osobistą wiadomość świąteczną.

Powiedział między innymi, że możliwość wystąpienia w czasie ceremonii to dla niego zaszczyt, a bycie rodzicem zmieniło jego życie na wiele sposobów. Dzięki tej życiowej roli zrozumiał, jaką miłość może mieć ojciec do swojego dziecka. Kiedy to mówił wskazał na swojego syna i opowiadał o radości z bycia tatą.

- Sposób, w jaki kochamy dzieci, sprawia, że kochamy je bardziej oraz że bardziej rozumiemy zdolność naszego Ojca w niebie do kochania nas samych - podkreślił Chris Pratt. Wspomniał również o Bogu, który zachwyca się człowiekiem, bo każdy z nas jest dla Niego cennym stworzeniem i dodał, że ta świadomość daje mu poczucie komfortu.

Podzielił się również tym, że czuje dużo miłości, kiedy widzi jak jego syn prosi go o coś, uważa, że Bóg również jest zachwycony, kiedy my próbujemy zwrócić się do Niego z jakąś prośbą.

Wiecie, że Chris Pratt kiedyś był bezdomny? >>

Przemówienia Chrisa możecie wysłuchać niżej, od 50:41

Zobacz też: Chris Pratt na prestiżowej gali: Bóg Cię kocha >>

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.

Skomentuj artykuł

Chris Pratt zaskakuje publiczność w Disneylandzie. Rezygnuje ze scenariusza i mówi o miłości Boga Ojca
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.