Decyzji nie unikniesz. Na tych warsztatach nauczysz się, jak podejmować je dobrze [WIDEO]

Decyzji nie unikniesz. Na tych warsztatach nauczysz się, jak podejmować je dobrze [WIDEO]
Michał Maciejny SJ/ Szkoła Kontaktu z Bogiem/ ed

Skąd mam wiedzieć, co zrobić? Jak poznać najlepsze rozwiązanie? Która decyzja spodoba się Bogu? Nie tylko ty zadajesz sobie te i podobne pytania. Bez obaw, możesz nauczyć się, jak wybierać dobrze.

Chrześcijańskie decydowanie wynika między innymi z relacji z Panem Bogiem i znajomości swojego wnętrza. Zdradzamy, jak "od kuchni" wyglądają warsztaty "Pora wyboru":

Sprawdź terminy najbliższych warsztatów >>

DEON.PL POLECA

Słyszeliście kiedyś o szkole, która uczy mówić w języku Boga?

"Cisza otwiera nas na zupełnie inny poziom odbioru otaczającej nas rzeczywistości". Przeczytaj o wyjątkowych rekolekcjach, które zmieniły życie niejednej młodej osoby. Rekolekcje w milczeniu to świetna okazja do spotkania Boga. Chociaż wydaje się, że spędzenie kilku dni w całkowitej ciszy, bez telefonu i komputera, to rzecz niemożliwa, bardzo wielu ludzi decyduje się na taką formę rekolekcji - nie tylko dorosłych. Już od 17 lat wielu młodych ludzi z całej Polski uczestniczy w spotkaniach Szkoły Kontaktu z Bogiem, medytując Pismo Święte i przyglądając się w skupieniu temu, co dzieje się w ich wnętrzu.

Przeczytaj również: Jak spotkać Boga w ciszy?

Szkoła Kontaktu z Bogiem to rekolekcje dla młodzieży w wieku od 16 do 26 lat. Jak podkreślają ich organizatorzy, jest to "intensywna szkoła modlitwy, oparta na duchowości św. Ignacego z Loyoli".

Nic nie stoi na przeszkodzie, by na SKB swoje siły połączyli jezuici i dominikanie! (fot. Szkoła Kontaktu z Bogiem)

Tutaj przeczytasz więcej >>

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.
Paweł Krupa OP

Bóg i człowiek na ławie oskarżonych

Żył między nami, ale pewnego dnia zniknął w tajemniczych okolicznościach. Zostawił jednak obietnicę, która wielu napawa lękiem. Kiedy znów się pojawi, nastąpi koniec tego świata…

Sąd Ostateczny właśnie się...

Skomentuj artykuł

Decyzji nie unikniesz. Na tych warsztatach nauczysz się, jak podejmować je dobrze [WIDEO]
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.