Jesteś w trudnej sytuacji? Ta modlitwa jest dla Ciebie

Jesteś w trudnej sytuacji? Ta modlitwa jest dla Ciebie
(fot. shutterstock.com)
kw

Znajdujesz się w trudnej lub nawet rozpaczliwej sytuacji? Nie wiesz, czy dasz radę i ogarnia cię niepokój? Poznaj tę modlitwę i poproś o pomoc jednego z lepszych orędowników - świętego Józefa.

Tekst modlitwy za wstawiennictwem św. Józefa:

Święty Józefie, z ufnością udaję do Ciebie we wszystkich trudnościach i cierpieniach, które nas przytłaczają.

Racz wziąć w swoje miłościwe dłonie tę ważną i trudną sprawę, która jest przyczyną mojego niepokoju. Spraw, aby jej szczęśliwe zakończenie przyniosło chwałę Bogu, a dobro oddanym Tobie sługom.

O ukochany święty Józefie, Ty nigdy nie byłeś wzywany na próżno, gdyż cieszysz się tak wielką łaską u Boga, że można powiedzieć: "W niebie święty Józef raczej rozkazuje, niż prosi".

Dobry ojcze, błagaj za nami Jezusa i Maryję. Bądź naszym orędownikiem u Boskiego Syna, dla którego byłeś na ziemi najlepszym ojcem, troskliwym żywicielem i wiernym obrońcą. Dodaj do swojej chwały i tę - orędownika w tej trudnej sprawie, którą Ci powierzam.

Wierzę mocno, że możesz wysłuchać naszej prośby i uwolnić nas od trosk i cierpień. Mam też wielką ufność, że nie zaniedbasz niczego na korzyść strapionych, którzy Cię o to błagają.

Skłaniając się do Twoich stóp, święty Józefie, proszę Cię, okaż nam swą dobroć i błogosław.
Amen.

 

DEON.PL POLECA

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.
abp Grzegorz Ryś

Wstań, idź, twoja wiara cię uzdrowiła

Teksty arcybiskupa Grzegorza Rysia to Ewangelia głoszona z mocą. Budzą wiarę. Dodają nadziei. Pomagają doświadczyć miłości Boga. W czym tkwi ich siła? W Słowie Bożym, które nie jest przysłonięte...

Skomentuj artykuł

Jesteś w trudnej sytuacji? Ta modlitwa jest dla Ciebie
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.