Ks. Krzysztof Grzywocz o pytaniu, które powinieneś dzisiaj zadać Bogu

Ks. Krzysztof Grzywocz o pytaniu, które powinieneś dzisiaj zadać Bogu
(fot. Serce i nerki / youtube.com)
Ks. Krzysztof Grzywocz

Przeżywasz trudności? Jesteś na granicy rozpaczy? A może twoja wiara osłabła? Ks. Grzywocz zachęca, abyś zadał Jezusowi jedno, krótkie pytanie. Odpowiedź, którą usłyszysz, może cię przemienić.

Przeżywamy dziś rocznicę urodzin ks. Krzysztofa Grzywocza - kapłana, który zaginął w Alpach Szwajcarskich 18 sierpnia 2017 roku. Gdyby żył, skończyłby dzisiaj 56 lat.

DEON.PL POLECA
"Panie, kim jestem, że o mnie pamiętasz?". Postaw Bogu to pytanie. "Wierzymy, że Bóg odpowie. W taki sposób, że Jego odpowiedź przeniknie mnie i przemieni. Ta odpowiedź spłynie jak deszcz, szybko. A jeśli Bóg sam odpowiada, to Jego odpowiedź trafia głęboko. Dalej niż świadomość i podświadomość…".

"To pytanie z Psalmu 8 jest w głębi modlitwy pochwalnej, modlitwy zachwytu nad Bogiem, nad Jego dziełem… «Jak przedziwne są dzieła Twoje, Panie, Tyś wszystko tak pięknie stworzył»". Wsłuchaj się w spokojne słowa ks. Krzysztofa i zadaj Panu Bogu pytanie: "Panie, kim jestem, że o mnie pamiętasz?". Bóg odpowie. Posłuchaj...

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.
ks. Krzysztof Grzywocz

Ksiądz Krzysztof Grzywocz, głosząc konferencje, spotykał się z bliska ze słuchającymi. Tak jakby rozmawiał z każdym z osobna – nawet gdy w auli było dwieście osób. Jakby siedział z uczestnikami sesji przy jednym stole, wsłuchiwał...

Skomentuj artykuł

Ks. Krzysztof Grzywocz o pytaniu, które powinieneś dzisiaj zadać Bogu
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.