Ks. Pawlukiewicz o tym, co wmawia nam szatan

Ks. Pawlukiewicz o tym, co wmawia nam szatan
7 lat temu
Logo źródła: Maskacjusz Ks. Piotr Pawlukiewicz

Wszyscy się boją. Szatan chce cię przekonać, że jesteś dureń, głupek, do niczego, nie kompromituj się, nie odzywaj się, siedź cicho.

Kiedyś mi jedna siostra zakonna, która pracowała w szpitalu opowiadała, jak przywieźli chorą, nieprzytomną osobę i ona pochyliła się nad tą chorą i zaczęła jej wycierać pot z czoła. Nagle ona się przebudziła. Patrzy, że stoi nad nią zakonnica i mówi: "Co ty mnie zakonnico dotykasz? Ile ty masz dzieci?!". Druga w nocy, cicho w szpitalu, jak szatan wiedział, w co strzelić.

Publikujemy ósmą część konferencji ks. Piotra Pawlukiewicza "Katolik BMW".

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.

Tematy w artykule

Skomentuj artykuł

Ks. Pawlukiewicz o tym, co wmawia nam szatan
Komentarze (5)
A
antypolonizm trollowany
8 lutego 2014, 20:07
~Sabina fakt, Polacy to niestety zakompleksiony narod, latwo nimi sterowac wykorzystujac stereotypy... Wybitni psycholodzy uważają, że trollingiem zwykle zajmują się osoby, które odczuwają psychiczną potrzebę szkodzenia innym, a także patologiczni kłamcy o niskim poczuciu własnej wartości. Są też zarabiacze i jak eksperci szacują, że na ubliżanie i wyzywanie konkurentów w internecie poszczególne ugrupowania wydają nawet po kilkadziesiąt tysięcy - komentarz w zależności od długości kosztuje od 30 gr do 2 zł. Nie tylko partie ale i rządy państw odkryły przydatną stronę trollingu. Chińskie władze zatrudniają internautów, których jedynym zadaniem jest wpisywanie pochlebnych dla reżimu komentarzy.
L
Lenka51
8 lutego 2014, 16:29
kazania księdza Pawlukiewicza , kórych ostatnio namietnie słucham , prowadzą mnie do nawrócenia.Wiem ,że to droga trudna ale to jest  "facet" , którego "gadka " niesamowicie do mnie trafia i przemawia.Dojrzewam do tego ,jak można pogodzić nauki Chrystusowe z naszyą codziennością , być z nimi w zgodzie i być po prostu w PEŁNI  szczęśliwym.
W
wierny
25 października 2013, 09:43
Ks. Pawlukiewicz ,,idzie na błogosławionego" i pewnie nim będzie o ile wytrwa w kapłaństwie i w cnocie.
S
Sabina
24 października 2013, 19:17
fakt, Polacy to niestety zakompleksiony narod, latwo nimi sterowac wykorzystujac stereotypy...
NG
niepelnosprawna glowa
24 października 2013, 13:33
Co nalezy zrobic? W odpowiedni sugerowany sposob nazwac "po imieniu" niektore znane, niekoniecznie w biblijny sposob, osoby?

Skomentuj artykuł

Ks. Pawlukiewicz o tym, co wmawia nam szatan
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.