Majowe w domu? Może być także na dachu [WIDEO]

Majowe w domu? Może być także na dachu [WIDEO]
(fot. Sinopsis Films / cathopic.com)
Logo źródła: Modlitwa w Drodze kk

Takich nabożeństw majowych jeszcze nie było. Codziennie o 17:00 dołącz do wspólnej modlitwy w przepięknej oprawie.

Nabożeństwa majowe to stały element w kalendarzu. W tym roku nie możemy się spotkać przy kapliczkach, ale nasze domy stały się kaplicami. Modlitwa w Drodze wyszła w tym czasie z inicjatywą, do której możesz dołączyć już dziś.

"Razem z naszymi przyjaciółmi: Kasią Bogusz, Marysią Klich, Justyną Łokcik, Mateuszem Banasiukiem, Rafałem Maciejewskim oraz krakowskimi jezuitami chcemy zaprosić Was do wspólnych nabożeństw majowych" - piszą organizatorzy na stronie wydarzenia"

Transmisje codziennie o 17:00. Możesz je śledzić w wydarzeniu poniżej:

DEON.PL POLECA

Kasia Bogusz, jedna z artystek zaangażowanych w projekt, wspomina zeszłoroczną realizację w plenerze i zaprasza do odrobinę innego przedsięwzięcia w tym roku.

"Niestety nie możemy tego powtórzyć w takiej formie, dlatego w tym roku jezuici, śpiewacy i lirnicy - podzieliliśmy się dniami tygodnia i będziemy maić codziennie o 17:00 ze swoich domów. Dzisiaj już chłopaki SJ zaczęli ze swojego domu, a konkretniej dachu, mi przypadły piątki, ale zapraszam na wszystkie dni, bo jak wiadomo - maj jest Maryi! A i wykonawcy, że przysłowiowa mucha nie siada" - pisze Kasia na swoim facebookowym profilu.

Jak wyszło jezuitom na dachu? Zobaczcie sami i dołączcie do wydarzenia tutaj >>

 

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.
Benedykt XVI

Tytuł „Boża Rodzicielka” jest podstawowym tytułem, którym wspólnota wierzących od zawsze czci Najświętszą Maryję Pannę. Wszystkie inne tytuły przypisywane Maryi mają uzasadnienie w tym, że jest Matką Odkupiciela, stworzeniem ludzkim wybranym przez Boga do wypełnienia...

Skomentuj artykuł

Majowe w domu? Może być także na dachu [WIDEO]
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.