Niektórzy straszą piekłem, ale czy o to chodzi?

Niektórzy straszą piekłem, ale czy o to chodzi?
(fot. shutterstock.com)
Logo źródła: franciszkanie.net o. Leonard Bielecki i o. Franciszek Chodkowski

Mój syn nie chce chodzić do kościoła. Jak mam go przekonać? - pyta zaniepokojona matka. Przekazywanie wiary jest trudne, ale straszenie piekłem czy Panem Bogiem najczęściej przynosi skutek odwrotny od zamierzonego. Co można więc zrobić? Zobacz.

O. Leonard Bielecki (ur. 1980) i o. Franciszek Chodkowski (ur.1970).  Są franciszkanami, mieszkają w Poznaniu. "Chcemy mówić o rzeczach dla was i dla nas ważnych, o wierze. Chcemy krótko - czasami z żartem, czasami bardzo poważnie, być może czasem się pokłócimy? - mówić o tym, co Was nurtuje."


Redakcja DEON.pl poleca:

DEON.PL POLECA


Niektórzy straszą piekłem, ale czy o to chodzi? - zdjęcie w treści artykułuNASZYWKA JEŚLI CHCESZ

Wolni Strzelcy to Chrześcijanie, którzy chcą indywidualnie modlić się za innych. Jest to oddział wolnych strzelców, więc nie ma jednej utartej metody modlitwy za innych. Każdy rozeznaje razem z Panem Bogiem swoje indywidualne powołanie i wyrabia sobie swój styl, swoje sposoby modlitwy za innych. Wolni Strzelcy działają indywidualnie, więc nie przewiduje się żadnych oficjalnych spotkań, wspólnych modlitw, itd. Natomiast nic nie stoi na przeszkodzie, by czasem spotkać się z ekipą w swoim mieście i podzielić swoimi doświadczeniami.

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.

Skomentuj artykuł

Niektórzy straszą piekłem, ale czy o to chodzi?
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.