Nowenna do św. Walentego - dzień pierwszy | Modlitwa i zadanie

Nowenna do św. Walentego - dzień pierwszy | Modlitwa i zadanie
(fot. youtube.com)
Logo źródła: DEON TV Karolina i Maciej Piechowie

Potrafimy dziękować za wszystkie sukcesy, ale czy wiemy, co zrobić z trudniejszymi momentami naszego życia? 

"Jak dziękować i czy dziękować za to, co trudne, słabe i złe w naszym życiu?" - pytają Karolina i Maciej. Poszukajmy wspólnie odpowiedzi na to pytanie, modląc się nowenną i wykonując zaproponowane zadanie.

DZIEŃ 1

Święty Walenty! Wierząc w Twoją wielką pomoc, łaskę i zasługi, jakie masz u Boga, oraz w litość, jaką okazujesz zwracającym się do Ciebie, przychodzimy dziś z naszymi prośbami. Wysłuchaj naszego pokornego wołania, które do Ciebie zanosimy.

Ześlij na nas łaskę miłowania Pana Boga czystym sercem. Pozwól nam kochać naszych bliźnich prawdziwą miłością, która jest podstawą pokoju na świecie.

Spójrz, święty Walenty, nasz patronie, na nasze potrzeby i niedostatek. Przedstaw Jezusowi naszą gorącą prośbę i wysłuchaj w naszych potrzebach, które ci szczególnie z całą ufnością powierzamy. On nie odmówi Tobie i ześle nam pociechę, o którą za Twoją przyczyną  prosimy. Amen.

Msza walentynkowa

Na koniec nowenny spotkamy się 14 lutego na Mszy świętej o dobrą żonę i dobrego męża w Bazylice NSPJ przy ulicy Kopernika 26 w Krakowie. Po Mszy zapraszamy na spotkanie z Karoliną i Maciejem, którzy opowiedzą nam o tym, jak znaleźć tą jedyną i tego jedynego.

W trakcie nowenny zachęcamy was do dzielenia się świadectwami związanymi z odprawieniem nowenny. Piszcie na adres: redakcja@deon.pl.

Dołącz do nas na Facebooku

Możesz dołączyć do wydarzenia także na Facebooku. Codziennie prześlemy Ci na messengera:

- modlitwę nowennową
- inspirujące rozważanie

- konkretne zadanie do wykonania

Tutaj zobacz więcej:

Walentynki? ❤️ Tylko z nowenną do św. Walentego! Specjalnie dla Ciebie oraz Twojej drugiej połówki przygotowaliśmy 9...

Opublikowany przez DEON.pl Sobota, 2 lutego 2019

Karolina i Maciej Piechowie - absolwenci dziennikarstwa i nauk o rodzinie. Na studiach poznali tajemnicę: jak tworzyć szczęśliwą rodzinę i chcą się nią dzielić! Twórcy portalu Szczęśliwa Rodzina i plakatu ze zdrapką dla par #100naszychRANDEK.

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.

Skomentuj artykuł

Nowenna do św. Walentego - dzień pierwszy | Modlitwa i zadanie
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.