Różaniec w intencji chorych [TRANSMISJA LIVE]

Różaniec w intencji chorych [TRANSMISJA LIVE]
fot. aj
DEON.pl

Różaniec wielokrotnie zmieniał dzieje świata. Teraz może odmienić nasze życie w sytuacji, w jakiej się znajdujemy. 29 października o 19:00 zapraszamy do wspólnej modlitwy.

Różaniec to wyjątkowa modlitwa; mówią o tym dziesiątki świadectw, które do nas docierają. Osoby systematycznie odmawiające różaniec, piszą o opiece Maryi, jakiej doświadczają w codzienności.

Do odmawiania różańca zachęcają również święci; modlitwa ta pomaga przemieniać dusze i upodobnia nas do Chrystusa. Różaniec wielokrotnie zmieniał dzieje świata, a teraz może odmienić nasze życie w sytuacji, w jakiej się znajdujemy.

W najbliższy czwartek, 29 października o godzinie 19:00 zapraszamy na "Różaniec on-line w intencji chorych". Więcej informacji w wydarzeniu na Facebooku. DOŁĄCZ>>

Będziemy modlić się za wstawiennictwem naszej Opiekunki i Wspomożycielki - Maryi. Modlitwę poprowadzi ją Krzysztof Dzieńkowski SJ.

DEON.PL POLECA

"Gdzie dwóch albo trzech gromadzi się w Moje imię, tam jestem pośród nich" Mt 18, 20

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.
red. kard. Walter Kasper, George Augustin

Doświadczenie, które nas połączyło

Jak niegdyś z uczniami na drodze do Emaus, tak i w przyszłości Pan będzie z nami w drodze, obecny w swoim słowie i w łamaniu eucharystycznego chleba. Powie nam: „Nie bójcie...

Skomentuj artykuł

Różaniec w intencji chorych [TRANSMISJA LIVE]
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.