Różaniec w intencji chorych [TRANSMISJA LIVE]

Różaniec w intencji chorych [TRANSMISJA LIVE]
fot. aj
1 rok temu
DEON.pl

Różaniec wielokrotnie zmieniał dzieje świata. Teraz może odmienić nasze życie w sytuacji, w jakiej się znajdujemy. 29 października o 19:00 zapraszamy do wspólnej modlitwy.

Różaniec to wyjątkowa modlitwa; mówią o tym dziesiątki świadectw, które do nas docierają. Osoby systematycznie odmawiające różaniec, piszą o opiece Maryi, jakiej doświadczają w codzienności.

Do odmawiania różańca zachęcają również święci; modlitwa ta pomaga przemieniać dusze i upodobnia nas do Chrystusa. Różaniec wielokrotnie zmieniał dzieje świata, a teraz może odmienić nasze życie w sytuacji, w jakiej się znajdujemy.

W najbliższy czwartek, 29 października o godzinie 19:00 zapraszamy na "Różaniec on-line w intencji chorych". Więcej informacji w wydarzeniu na Facebooku. DOŁĄCZ>>

Będziemy modlić się za wstawiennictwem naszej Opiekunki i Wspomożycielki - Maryi. Modlitwę poprowadzi ją Krzysztof Dzieńkowski SJ.

"Gdzie dwóch albo trzech gromadzi się w Moje imię, tam jestem pośród nich" Mt 18, 20

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.
red. kard. Walter Kasper, George Augustin
23,03 zł
32,90 zł

Doświadczenie, które nas połączyło

Jak niegdyś z uczniami na drodze do Emaus, tak i w przyszłości Pan będzie z nami w drodze, obecny w swoim słowie i w łamaniu eucharystycznego chleba. Powie nam: „Nie bójcie...

Skomentuj artykuł

Różaniec w intencji chorych [TRANSMISJA LIVE]
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.