Ta metoda pomoże ci pokonać niepokój w czasie epidemii

Ta metoda pomoże ci pokonać niepokój w czasie epidemii
1 rok temu

Przez Polskę przechodzi fala niepewności, lęku, a czasami nawet paniki. Najgorsze co możesz zrobić, to wszystkiemu temu ulec, ale nie musi tak być. Mamy na to metodę.

Ta metoda to jezuicka medytacja z Pismem Świętym, którą propagują młodzi jezuici na kanale Pogłębiarka. Tak mówią o najnowszym projekcie "Bądźmy razem – Ćwiczenia Duchowe dla każdego”:

„Nauczymy Cię metody jezuickiej medytacji. Będziesz miał możliwość uczestniczyć w grupach i dzielić się swoim doświadczeniem z innymi. A jeśli potrzebujesz, zagwarantujemy ci towarzysza duchowego” - opowiadają w zapowiedzi nowego przedsięwzięcia.

Jak czytamy na stronie projektu "w akcji «Bądźmy razem» odnajdą się osoby zarówno głęboko wierzące jak i nieprzekonani, ponieważ metoda medytacji skupia się na odnajdywaniu sensu i Boga we własnym wnętrzu. Ważne jest aby w tym czasie nie karmić się tylko informacjami które podnoszą lęk, ale znaleźli czas na złapanie oddechu i spokoju w czasie medytacji".

Zapisz się, a jako uczestnik internetowych Ćwiczeń Duchowych, codziennie otrzymasz film wprowadzający do medytacji. Możesz włączyć się do niewielkiej grupy dyskusyjnej, z którą będziesz dzielił się słowem. Możesz też wybrać opcję medytacji samodzielnej w dowolnym momencie dnia, albo korzystać z medytacji prowadzonych z lektorem w czasie adoracji live codziennie o 21:00 na YouTube Pogłębiarka.

Akcja „Bądźmy razem – ćwiczenia duchowe dla każdego” rozpoczyna się w środę 25 marca, a potrwa do Wielkanocy.

Wejdź na stronę internetową projektu lub skorzystaj z tego formularza zapisu.


Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.
Daniel Wojda SJ
14,94 zł
24,90 zł

Odkryj w sobie duchowy potencjał

Przed użyciem tej książki prosimy o dokładne zaznajomienie się z instrukcją, nawet jeżeli używasz podobnego produktu. Instrukcję należy zachować do ewentualnego zastosowania w przyszłości.

Pogłębiarka: najbardziej zaawansowane narzędzie służące dobrej...

Skomentuj artykuł

Ta metoda pomoże ci pokonać niepokój w czasie epidemii
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.