#WieczornyPaciorek: jak odkryć sens życia?

#WieczornyPaciorek: jak odkryć sens życia?
(fot. shutterstock.com)
Kuba Niedzielski SJ

Świat pędzi jak szalony; nie zostawia przestrzeni na ciszę i chwilę wytchnienia. Wciąż za czymś gonimy. Dobrze, kiedy wiemy co jest naszym celem, gorzej, jeśli pędzimy zupełnie na oślep, nie wiedząc gdzie jest meta.

Tylko szaleniec jest w stanie zrezygnować z władzy i pieniędzy na rzecz uniżenia się wobec drugiej osoby. Co to w ogóle znaczy "uniżyć się"? Dlaczego dziś, w czasach szybkiej kariery, życia bez ograniczeń i pełnej wolności mielibyśmy porzucić to wszystko na rzecz... no właśnie, czego?

DEON.PL POLECAJezus zaprasza cię do refleksji nad tym, co stanowi wartość w twoim życiu. Co daje ci poczucie sensu, rozwija cię i co daje ci wolność. Nie tą zdobytą pieniędzmi i władzą lecz wolność pozwalającą oddychać pełną piersią, nie mającą granic i zasad.

Dołącz do wspólnej modlitwy, wsłuchaj się w swoje serce i poznaj, czym karmisz się na co dzień. Może dzięki temu uda ci się odkryć nowy sens twojego życia. Znajdziesz dziś 15 minut aby posłuchać swojego serca?

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.
James Martin SJ

Nie jest to przewodnik, który umożliwi zrozumienie wszystkiego o wszystkim.Pokazuje on raczej, jak odnaleźć Boga w każdym wymiarze swojego życia.

  • Skąd mam wiedzieć, co powinienem w życiu robić?
  • Skąd mam wiedzieć, kim być w życiu?
  • ...

Skomentuj artykuł

#WieczornyPaciorek: jak odkryć sens życia?
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.