Dzięki modlitwie do świętego Szarbela mam narzeczonego [ŚWIADECTWO]

Dzięki modlitwie do świętego Szarbela mam narzeczonego [ŚWIADECTWO]
fot. Jonas Weckschmied / Usplash / DEON.pl
I.

Mój chłopak nie chciał mi się oświadczyć. Zawsze słyszałam: "po co ten ślub, przecież on do niczego nie jest potrzebny". Wtedy zaczęłam nowennę do św. Szarbela.

Bardzo pragnęłam, żeby mój chłopak w końcu mi się oświadczył założył ze mną rodzinę. A że nigdy nie był do tego skory, uciekał od tematu. Zawsze słyszałam: "po co ten ślub, przecież on do niczego nie jest potrzebny".

Postanowiłam modlić się w tej intencji. Koleżanka z pracy opowiedziała mi wtedy o świętym Szarbelu i o tym, jak pomógł jej choremu synkowi. Zaczęłam modlić się nowenną do świętego Szarbela.

Po około tygodniu od zakończenia nowenny miałam narzeczonego! Oświadczył się w moje urodziny. Na moje słowa, żebyśmy zaczęli już planować ślub i wesele odpowiedział: "możemy zamawiać salę".

Dziękuję święty Szarbelu!

***

Jeśli przeżyłeś/przeżyłaś/przeżyliście coś podobnego, poniższy formularz jest od tego, aby się tym podzielić. Niech również Twoje/Wasze świadectwo stanie się tym, co utwierdzi wiarę innych!

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.
oprac. Katarzyna Stokłosa

Szarbel – człowiek, który wyprosił u Boga tysiące cudów

Libański mnich, pustelnik i asceta, który w Polsce pomógł już rzeszom potrzebujących. Współcześni mówili o nim „święty Bogiem upojony”. Jego życie było niezwykle proste, a zarazem...

Skomentuj artykuł

Dzięki modlitwie do świętego Szarbela mam narzeczonego [ŚWIADECTWO]
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.