Modlitwa za Polskę i za rządzących naszym państwem

Modlitwa za Polskę i za rządzących naszym państwem
Flaga Polski (Fot. pl.depositphotos.com/ Tomasz Matuszewski)
dm

W czasie trudnej sytuacji w Europie oraz napięć wewnątrz naszego kraju, módlmy się za Polskę i za tych, którzy nią rządzą. Módlmy się także za tych, którzy będą w naszym kraju sprawować władzę i reprezentować go poza jego granicami.

Modlitwa za Polskę

Boże, nasz Ojcze, Ty rządzisz całym światem, przyjmij łaskawie prośby, które zanosimy za naszą Ojczyznę, niech dzięki mądrości rządzących i uczciwości obywateli panuje zgoda i sprawiedliwość, abyśmy żyli w pokoju i dobrobycie. Przez Chrystusa, Pana naszego. 

Wszechmogący, wieczny Boże, w Twoim ręku jest wszelka władza i od Ciebie pochodzą prawa wszystkich ludów; wejrzyj łaskawie na tych, którzy nami rządzą, aby na całym świecie, pod opieką Twojej prawicy, religia nieustannie cieszyła się wolnością, a Ojczyzna bezpieczeństwem, Przez Chrystusa, Pana naszego.

Amen.

DEON.PL POLECA


***

Treść modlitwy za:adonaj.pl

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.
Wit Chlondowski OFM

Każdego dnia przeżywamy wiele napięć i stresów. Czujemy się przeciążeni i osamotnieni. Bywa, że nie rozumiemy tego, co dzieje się w nas samych. Zmienność uczuć, codzienne doświadczenia, nieuporządkowana historia życia… To wszystko wpływa nie tylko...

Tematy w artykule

Skomentuj artykuł

Modlitwa za Polskę i za rządzących naszym państwem
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.