Nie wiesz, jak poradzić sobie z trudną sytuacją? Pomódl się dziś do św. Józefa

Nie wiesz, jak poradzić sobie z trudną sytuacją? Pomódl się dziś do św. Józefa
Fot. depositphotos.com
swietyjozef.kalisz.pl / tk

Kiedy różne trudne sytuacje nas przytłaczają i po ludzku nie widzimy możliwości ich rozwiązania, warto zdać się na wstawiennictwo świętych. Publikujemy modlitwę do św. Józefa, orędownika we wszelkich potrzebach i uciskach. Powierzmy Opiekunowi Jezusa swoje codzienne troski.

Modlitwa do świętego Józefa, orędownika we wszelkich potrzebach i uciskach

Chwalebny święty Józefie, Oblubieńcze Maryi, pamiętaj o nas. Czuwaj nad nami, najmilszy nasz Stróżu. Wspieraj nas w dążeniu do świętości, Mężu sprawiedliwy. Zaopatruj nasze potrzeby duchowe i doczesne, najdroższy Karmicielu Przenajświętszego Dzieciątka Jezus.

DEON.PL POLECA
Wierny Opiekunie, któremu został powierzony najdroższy Skarb nasz, Jezus, weź pod swoją opiekę i wstawiennictwo sprawę, którą Tobie polecam (wymień intencję) Niech jej skutek będzie na chwałę Bożą i na pożytek naszych dusz. Amen.

Źródło: swietyjozef.kalisz.pl / tk

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.
Praca zbiorowa

Święty Józef jest wyjątkowym opiekunem. Wstawia się za wiernymi uciekającymi się do niego we wszelkich potrzebach. Z równie wielką uwagą wysłuchuje modlitw o rozwiązanie drobnych, codziennych problemów, jak i próśb dotyczących spraw trudnych, a nawet...

Skomentuj artykuł

Nie wiesz, jak poradzić sobie z trudną sytuacją? Pomódl się dziś do św. Józefa
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.