Telegram do św. Józefa. Modli się ks. Teodor Sawielewicz

Telegram do św. Józefa. Modli się ks. Teodor Sawielewicz
Święty Józef z Jezusem (Fot. zatletic/ depositphotos.com)
Youtube/dm

Teobańkologia zachęca do modlitwy Telegramem do św. Józefa, recytowanym przez ks. Teodora Sawielewicza. To modlitwa w nagłej potrzebie, która jest odmawiana w celu wyproszenia szybkiego ratunku.

Św. Józef wspiera każdego, kto się do niego ucieka. Podane modlitwy można odmówić trzykrotnie w ciągu dnia: rano, w południe i wieczorem. W trudnych sytuacjach możliwe jest odprawienie tego nabożeństwa w trzech kolejnych godzinach, np. wyjednanie nawrócenia.

DEON.PL POLECA
„Święty z Nazaretu jest uosobieniem męstwa, siły i wiary - zaufał Bogu, choć z ludzkiego punktu widzenia wcale nie było to łatwe. Św. Józef, jak Maryja, powiedział Bogu tak. Oddając mu swoje życie, powiedział: „Prowadź nas, mnie i moich bliskich, ufam Tobie”. Pamiętając, że został wybrany na Opiekuna Syna Boga, zanośmy do niego z ufnością nasze ważne sprawy i naszych bliskich” - pisze na swojej stornie Teobańkologia.

Oto tekst modlitwy - telegramu do świętego Józefa:

Święty Józefie, ofiaruję Ci miłość Jezusa i Maryi, którą żywią ku Tobie. Oddaję Ci też hołdy czci, wdzięczności i ofiary składane przez wiernych od wieków aż do tej chwili. Siebie i wszystkich drogich memu sercu oddaję na zawsze Twej świętej opiece.

Błagam Cię dla miłości Boga i Najświętszej Maryi Panny, racz nam wyjednać łaskę ostateczną zbawienia i wszystkie łaski nam potrzebne, a szczególnie tę wielką łaskę… (wymienić intencję). Pospiesz mi na ratunek, święty patriarcho, i pociesz mnie w tym zmartwieniu. O święty Józefie, przyjacielu Serca Jezusowego, wysłuchaj mnie!

Ojcze nasz…,
Zdrowaś Maryjo…,
Chwała Ojcu…

Ojcze Przedwieczny, ofiaruję Ci przenajświętszą Krew, Serce, Oblicze Twego Jednorodzonego Syna, wszystkie cnoty i zasługi Matki Najświętszej i Jej przeczystego Oblubieńca, świętego Józefa, oraz wszystkie skarby Kościoła świętego na wyjednanie łaski ostatecznej zbawienia i łask nam potrzebnych, szczególnie tej… (wymienić intencję).

O Józefie, ratuj nas w życiu, w śmierci, w każdy czas.

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.
Raniero Cantalamessa OFMCap

Droga wiary jest zapisana w Credo

Dla chrześcijan Credo to znacznie więcej niż recytowanie dogmatu. To publiczne wyznanie, że prawdy wiary stały się treścią ich życia. Czy jesteśmy świadomi, co tak naprawdę deklarujemy, ilekroć powtarzamy...

Tematy w artykule

Skomentuj artykuł

Telegram do św. Józefa. Modli się ks. Teodor Sawielewicz
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.