Oblat nagrywa hip-hop. "Jeszcze nie wiem, jakie plany ma sam Bóg"

Oblat nagrywa hip-hop. "Jeszcze nie wiem, jakie plany ma sam Bóg"
Fot. Misjonarze Oblaci MN w Polsce / Youtube
1 tydzień temu
infoilawa.pl / kb

Pochodzący z Iławy o. Dawid Grabowski OMI postanowił nagrać utwór hip-hopowy. W sieci pojawił się jego pierwszy numer. Do utworu nagrany został także teledysk.

O. Grabowski w 2009 roku wstąpił do oblatów. Jak podaje portal infoiława.pl 31-letni duchowny przez pewien czas pracował jako wikariusz w Gorzowie Wielkopolskim, a obecnie jest socjuszem mistrza nowicjatu na Świętym Krzyżu w Iławie. 

Od wielu lat pasją o. Dawida Grabowskiego OMI jest hip-hop. W poniedziałek na youtube pojawił się pierwszy utwór duchownego "Która droga".

- Dlaczego rap? Ponieważ nigdy nie lubiłem lukrowanych i kiepsko oddających rzeczywistość utworów muzycznych - komentuje o. Dawid w wywiadzie na oblaci.pl. - W rapie odnalazłem to, co jest autentyczne – jak naprawdę wygląda życie – nie jest usłane różami, ale jest jak róża: jest dużo kolców, tych trudnych doświadczeń, ale są także kolorowe płatki. W sumie rap jest muzyką ulicy i miasta. Ja się w mieście wychowałem, więc jakoś mi to wszystko odpowiadało i też żyłem w bloku. W rapie odnajdywałem siebie - dodaje duchowny.

Czy będą kolejne publikowane utwory? - Jestem otwarty. Jeszcze nie wiem, jakie plany ma sam Bóg - odpowiada.

Źródło: infoilawa.pl / kb

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.
Praca zbiorowa
8,38 zł
11,97 zł

Na Chrystusie skupia się życie i modlitwa wierzących. Wszystko od Niego pochodzi, wszystko ku Niemu zdąża, wszystko przez Niego, w Duchu Świętym dochodzi do Ojca. (Jan Paweł II)

Dziesięć utworów instrumentalnych nawiązuje do scen ewangelicznych....

Skomentuj artykuł

Oblat nagrywa hip-hop. "Jeszcze nie wiem, jakie plany ma sam Bóg"
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.