Sławomir: mężczyźnie wiara potrzebna jest do tego, żeby mierzyć się z trudnościami

Sławomir: mężczyźnie wiara potrzebna jest do tego, żeby mierzyć się z trudnościami
Fot. SŁAWOMIR gwiazda Rock Polo / Youtube
1 miesiąc temu
 plejada.pl / kb

Na co dzień jego utwory pobudzają ludzi do zabawy. Jednak to nie jedyny obraz Sławomira. Muzyk postanowił nieco poważniej niż zwykle porozmawiać na temat swojej wiary oraz spraw związanych z Kościołem katolickim.

"Wiara pomaga mi w życiu, czerpię z niej dużo siły. Myślę, że mam też w sobie dużo radości i poczucia humoru, którymi dzielę się właśnie dzięki dobremu kontaktowi z <>" – stwierdził Sławomir Zapała w rozmowie z Plejada.pl . 

 

Artysta zwrócił również uwagę w rozmowie na aspekt męskości w kontekście wiary. Podkreślił, że może ona być bardzo potrzebna, szczególnie w sytuacjach kryzysowych. "Uważam, że mężczyźnie wiara potrzebna jest do tego, żeby mierzyć się z trudnościami" - podkreślił Sławomir.

Muzyk oprócz pozwolił sobie także na skomentowanie aktualnej sytuacji Kościoła w Polsce. Mężczyzna skomentował m.in sprawy nadużyć seksualnych.

"Ludzie, którzy budują Kościół, są słabi, grzeszni i błądzą. Nie należy jednak zapominać, że są wśród nich też wspaniałe jednostki. Ja wolę koncentrować się na tych dobrych, a nie na złych. Ale oczywiście zła nie da się przemilczeć, nie zobaczyć i na nie nie zareagować! Tylko reakcja może coś zmienić. Nazywajmy więc rzeczy po imieniu, najlepiej głośno" – podsumował Sławomir.

Źródło: plejada.pl / kb

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.
abp Grzegorz Ryś
23,74 zł
33,92 zł

Wczytaj się w swoisty hymn ku czci boskiej i ludzkiej miłości.

Skoro łączy nas miłość czy potrzebny nam sakrament małżeństwa? Co zrobić, kiedy nasze relacje zaczynają być dalekie od ideału i wydaje się, że uczucie...

Skomentuj artykuł

Sławomir: mężczyźnie wiara potrzebna jest do tego, żeby mierzyć się z trudnościami
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.