Co to jest małżeństwo? [WIDEO]

Co to jest małżeństwo? [WIDEO]
(fot. unsplash.com)
4 lata temu
Pustynia Serc/ YouTube/ br

Jeżeli kiedykolwiek zastanawiałeś się, dlaczego pragniesz miłości, to koniecznie obejrzyj ten film.

Kiedy dwoje ludzi wchodzi w związek małżeński, ich słabości wypływają na powierzchnię i są widoczne jak olej w wodzie. Poraniona wersja małżeństwa mogła być tym, co oglądałeś przez całe życie. Nie jest to jednak wersja ostateczna. Możesz ocalić swoje małżeństwo, nawet jeżeli jeszcze nie spotkałeś swojej drugiej połowy. 
Jaki jest cel małżeństwa? Jak zbudować takie spełnione małżeństwo? Czy to Kościół narzuca nam wierność w miłości? Na te pytania odpowiada Jason Evert - katolik, znany mówca ewangelizacyjny i szczęśliwy mąż z Denver (Colorado, USA).

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.

Skomentuj artykuł

Co to jest małżeństwo? [WIDEO]
Komentarze (3)
ML
Małgorzata Lipiec
17 stycznia 2016, 20:24
Kochani dla tych którzy poszukują wartościowych ludzi, z nadzieją że wśród nich znajdzie się ktoś z kim można zbudować piękne małżeństwo pełne Boga, polecam katolicki portal randkowy www.betania.pl :) Atmosfera i ludzie są tam niesamowici :)
Agamemnon Agamemnon
Agamemnon Agamemnon
17 stycznia 2016, 00:44
Czym jest miłość? Od odpowiedzi jakiej udzielisz zależy przyszłość świata. Czyż małżeństwo nie należy do tej kategorii piękna i dostojeństwa, które przenosi się - w wieczność? Bynajmniej. Zastanawiałem się czym jest małżeństwo? I nie znalazłem, nawet definicji zastępczej. Nie wiem do tej pory, czym jest małżeństwo, ale pojęcie "sakramentu" najbardziej mi w tym miejscu odpowiada jako pojęcie optymalne. Na spotkaniu z kolegami i koleżankami z mojej uczelni, ( gdy każdy miał coś powiedzieć o ilości posiadanych przez siebie dzieci), powiedziałem, że los obdarzył mnie dziewczyną o niespotykanej urodzie zewnętrznego i wewnętrznego piękna, która zechciała mnie poślubić. Wiedziałem , że nie wszystkim w kwestii małżeństwa się powiodło. Udane małżeństwo to wielka rzecz w życiu obojga małżonków.
D
deon
3 stycznia 2016, 22:44
Jeżeli kiedykolwiek zastanawiałeś się, dlaczego pragniesz miłości, to koniecznie obejrzyj ten film! <a href="http://www.deon.pl/slub/narzeczenstwo/art,58,co-to-jest-malzenstwo-video.html">więcej</a>

Skomentuj artykuł

Co to jest małżeństwo? [WIDEO]
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.