Dzień przed śmiercią taty zdążyła z nim zatańczyć jako panna młoda [WIDEO]

Dzień przed śmiercią taty zdążyła z nim zatańczyć jako panna młoda [WIDEO]
(fot. youtube.com)
lovewhatmatters.com / jp

"Łzy wciąż spływają mi po twarzy, kiedy myślę o tej chwili" - wspomina.

Kiedy była małą dziewczynką, marzyła o dniu ślubu. Wyobrażała sobie ten moment, kiedy zatańczy ze swoim tatą. Niestety, wszystko potoczyło się zupełnie inaczej. Jej ojciec chorował na raka prostaty i jego walka dobiegała końca.

Meredith postanowiła zrobić tylko jedno. Wypożyczyła suknię ślubną, zorganizowała fotografa i zatańczyła z tatą. "Na szczęście Bóg jest taki dobry!". Zależało jej na zdjęciach, żeby uchwycić wspomnienia, które pozostaną na resztę życia.

Tata powiedział jej, że jest piękna. Nie miało dla niej znaczenia, że jeszcze się nie zaręczyła. Wiedziała, że kiedyś będzie miała męża i tata będzie z niej dumny. Niestety, następnego dnia, w niedzielę wielkanocną, chory zmarł.

Kilka lat później, w czasie Wielkanocy Meredith poznała Bryana. W 2018 roku zostali małżeństwem.

Cheers Dad! <3 Jenn Lewis Photography

Opublikowany przez Meredith Parnell Kavanaugh Niedziela, 16 grudnia 2018

W dniu ich ślubu obejrzeli nagrany wcześniej taniec. "Łzy wciąż spływają mi po twarzy, kiedy myślę o tej chwili. Łzy tęsknoty, bo tęsknię za tatą okropnie. Łzy radości i wdzięczności, kiedy przypominam sobie, jak wszyscy pomogli mi w zrealizowaniu marzenia".

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.
Adam Szustak OP

Akrobatyka małżeńska to konferencje Adama Szustaka OP, oparte na Słowie Bożym oraz setkach spotkań z małżeństwami i narzeczonymi.

Co w środku? Mnóstwo praktycznych porad dotyczących natury miłości, umiejętności budowania więzi, komunikacji małżeńskiej, seksualności, a także...

Skomentuj artykuł

Dzień przed śmiercią taty zdążyła z nim zatańczyć jako panna młoda [WIDEO]
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.