Jak zrobić ślub? "Najgorsze co się może wydarzyć, to zestresowana panna młoda"

Jak zrobić ślub? "Najgorsze co się może wydarzyć, to zestresowana panna młoda"
(fot. youtube.com)
youtube.com / jp

- W dzień mojego ślubu miałam egzamin wstępny na moje studia magisterskie. Przez to miałam ujemny stres przed ślubem - opowiada Ola.

Ola i Ania z kanału Mama Lama podkreślają, że wyszły za mąż bardzo młodo. Co było dla nich ważne, a co nie? Na czym im zależało, a na czym nie i jak to wyglądało? Co o tym myślą z perspektywy lat?

>> Wyznania młodej żony, czyli, jak nasz świat wywrócił się do góry nogami

Ania: nie żałuję, że wzięłam wcześnie ślub

Ania wyszła za mąż w wieku 21 lat. Podkreśla: "im jestem starsza, tym bardziej sobie myślę, że z tym człowiekiem ten ślub mogłam wziąć jeszcze wcześniej". Zaznacza, że żeby wziąć ślub, nie trzeba mieć bardzo dużo pieniędzy. Można wszystko zorganizować całkiem tanio, wszystko zależy od naszego pomysłu.

DEON.PL POLECA

Ola: dobrą imprezę tworzy dobre przygotowanie

Ola w dniu ślubu miała egzamin wstępny na studia, specjalnie zapisała się na początku kolejki, żeby zdążyć. Dzięki temu nie stresowała się już samą ceremonią. "Najgorsze co się może wydarzyć, to zestresowana panna młoda, bo to się udziela wszystkim" - mowi.

Nie wiecie jak przygotować się do małżeństwa i jak dobrze przeżyć narzeczeństwo? Zajrzyjcie do naszego działu dla narzeczonych "Wybieramy miłość".

* * *

Wybieramy miłość to projekt, który stwarza miejsce i przestrzeń w internecie dla par, narzeczonych i małżonków. Dla tych, którzy chcą rozwijać swoje relacje i szukają na to sposobów.

Jeżeli chcecie dowiedzieć się więcej na temat narzeczeństwa, związków, małżeństwa zajrzyjcie na profil na Facebooku Wybieramy miłość.

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.

Skomentuj artykuł

Jak zrobić ślub? "Najgorsze co się może wydarzyć, to zestresowana panna młoda"
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.