Kobieto, nie bądź jak gadżet

Kobieto, nie bądź jak gadżet
(fot. shutterstock.com)
Logo źródła: Maskacjusz Marcin Kowalewski CMF /br

Mężczyzna łatwo ulega pokusom - efektowny telefon, wybajerowany zegarek, atrakcyjna kobieta. Jednak zdobyty gadżet szybko przestaje cieszyć. Jeśli mężczyzna traktuje kobietę jak gadżet, powinien zabrzmieć sygnał alarmowy.

Dziewczyny! Nie pozwalajcie, by traktowano Was przedmiotowo. Nie zgadzajcie się na wykorzystywanie. Zobaczcie, co możecie zrobić.

"(Przed)małżeńskie riffy" to cykl krótkich myśli o. Marcina Kowalewskiego CMF, klaretyna z Łodzi. Na podstawie doświadczeń duszpasterskich mówi o szansach i pułapkach, jakie czekają na młodych ludzi, którzy "mają się ku sobie". Rozważaniom towarzyszyć będzie kultowa gitara i muzyka zespołu "Fragua". Cykl wyprodukowała Maskacjusz TV, a partnerem jest portal DEON.pl.

***

Zobacz także:

Kobieto, nie bądź jak gadżet - zdjęcie w treści artykułu

MIŁOŚĆ I INNE SPORTY EKSTREMALNE
Paolo Curtaz

Miłość to ogromne ryzyko i wyzwanie, dlatego wymaga odwagi, wyjątkowych zdolności i odpowiedniego przygotowania. Wiąże się z wielkimi emocjami i osiąganiem tego, co niemożliwe. Tak, miłość to sport ekstremalny.

Paolo Curtaz wczytując się w Pismo Święte, swoje własne życie i przykłady spotkanych przez siebie par próbuje dowiedzieć się o co chodzi w miłości, szczególnie w miłości małżeńskiej. Porusza między innymi kwestie rodzicielstwa, wierności, fascynacji drugą osobą, pożądania, a nawet zdrady. Autor pisze o trudnych zagadnieniach, ale unika kościelnego żargonu.

W efekcie otrzymujemy książkę tchnącą świeżością spojrzenia na nasze codzienne pytania i zmagania, opartą na zaskakujących interpretacjach znanych fragmentów Pisma Świętego.

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.

Skomentuj artykuł

Kobieto, nie bądź jak gadżet
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.