Ta błogosławiona jest niezwykle skuteczna w wypraszaniu łask

Ta błogosławiona jest niezwykle skuteczna w wypraszaniu łask
(fot. franciszkasiedliska.olsztyn.pl)
Nazaret DMN / kk

Listopad to miesiąc przepełniony wspomnieniami o tej polskiej błogosławionej. Teraz możecie ją bardziej poznać.

Kim była bł. Franciszka Siedliska? Jeśli jeszcze jej nie znacie, to listopad jest najlepszym miesiącem by się z nią zaznajomić. W listopadzie obchodzimy jej urodziny, "dzień narodzin dla Nieba" i wspomnienie litugiczne. Teraz siostry ze zgromadzenia, które założyła, zachęcają do poznania jej bliżej.

Nazaretanki zamierzają "podzielić się nią" z całym światem. Dlatego zachęcamy do śledzenia Youtube'owego kanału sióstr nazaretanek, a zwłaszcza cyklu o Matce Marii od Pana Jezusa Dobrego Pasterza.

Na kanale pojawiły się już dwa filmiki oraz zapowiedź cyklu. W każdym z nich siostry opowiadają o błogosławionej Franciszce.

DEON.PL POLECA

Franciszka jest niezwykła w wypraszaniu łask, dlatego siostry zachęcają także do modlitwy nowenną za jej wstawiennictwem.

Modlitwy przez wstawiennictwo bł. Marii od Pana Jezusa Dobrego Pasterza

Najświętsza Trójco, uwielbiamy Ciebie i dziękujemy za przykład, jaki nam dała Twoja Służebnica, błogosławiona Maria od Pana Jezusa Dobrego Pasterza, naśladując życie i cnoty Najświętszej Rodziny z Nazaretu. Udziel nam tej łaski, o którą prosimy za jej wstawiennictwem, dla większej chwały Twojej, uświęcenia dusz, i rozszerzenia Królestwa Twego na ziemi. Amen

Boże spraw, aby przykład błogosławionej Marii od Pana Jezusa Dobrego Pasterza, jej żar miłości do Ciebie i wielkoduszna miłość bliźniego w posługiwaniu drugim były dla nas natchnieniem i pomocą w naszym działaniu. Prosimy, udziel nam za jej wstawiennictwem łaski, którą pragniemy otrzymać dla większej chwały Twojej i dla naszego duchowego pożytku. Amen

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.
Tomasz Krzyżak

Mało jest w Polsce osób, które wzbudzają tak skrajne opinie. Ona jednak wydaje się tym zupełnie nie przejmować. Taki ma charakter, podobno niełatwy.

Ponad 60 lat temu jako młoda kobieta, była więźniarka obozu w Ravensbrück,...

Skomentuj artykuł

Ta błogosławiona jest niezwykle skuteczna w wypraszaniu łask
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.