Taizé - miejsce, które może zmienić wszystko | Film krótkometrażowy [PREMIERA]

Taizé - miejsce, które może zmienić wszystko |  Film krótkometrażowy [PREMIERA]
Redakcja DEON.pl

Halina jest studentką medycyny. Piotrek dziennikarzem i działaczem społecznym. Szymon modelem i muzykiem. 3 osoby. 3 różne światy. 3 historie. I mierzenie się z bardzo osobistymi tematami. Rozmowy o lęku i zwycięstwie miłości. I o tym jak Taizé zmienia ich życie.

Tak Piotr Żyłka pisze o filmie na swoim blogu:

Halina jest studentką medycyny. Szymon modelem i muzykiem. Ja dziennikarzem i działaczem społecznym. 3 osoby. 3 różne światy. 3 historie. Mierzymy się z bardzo osobistymi tematami. Rozmawiamy o naszych lękach i tym, co było dla nas najtrudniejsze. I o zwycięstwie miłości w naszych życiach.

Z drżeniem - bo nie da się inaczej, kiedy odsłaniasz publicznie przed ludźmi serce - zapraszam Was do wejścia w przestrzeń, która zmieniła we mnie wszystko. Z wiarą i nadzieją, że w Was też zrobi coś dobrego.

Taizé - miejsce, które może zmienić wszystko | Bóg. Cisza. Prostota | Film krótkometrażowy [PREMIERA]

Halina jest studentką medycyny. Szymon modelem i muzykiem. Ja dziennikarzem i działaczem społecznym. 3 osoby. 3 różne światy. 3 historie. Mierzymy się z bardzo osobistymi tematami. Rozmawiamy o naszych lękach i tym, co było dla nas najtrudniejsze. I o zwycięstwie miłości w naszych życiach. Z drżeniem - bo nie da się inaczej, kiedy odsłaniasz publicznie przed ludźmi serce - zapraszam Was do wejścia w przestrzeń, która zmieniła we mnie wszystko. Z wiarą i nadzieją, że w Was też zrobi coś dobrego. "Taizé - miejsce, które może zmienić wszystko | Bóg. Cisza. Prostota | Film krótkometrażowy"

DEON.PL POLECA

Opublikowany przez Piotr Żyłka Blog Czwartek, 5 marca 2020

 

Tutaj dostępna jest wersja dla osób, które wolą oglądać wideo na YouTube.

Zobacz też pierwszą część filmu o bracie Marku z Taizé.

Spotkaj Boga w ciszy i prostocie

Mała, burgundzka wioska. Skromne zabudowania. Cisza. Spokój. Kontemplacja i modlitwa. To właśnie tu, od ponad siedemdziesięciu lat, przyjeżdżają tysiące młodych ludzi. Czego szukają? Co pragną zmienić? Dlaczego, nawet po latach, wracają w to wyjątkowe miejsce?

Ta książka jest opowieścią o fenomenie Taizé. Osobistą rozmową z bratem Markiem, z którym spotkanie stało się przełomem w życiu wielu ludzi. To także historia wielkiej miłości do Boga. Czułości i gościnności. Nadziei i szansie dla każdego z nas, by w czasach nieustannego zagonienia, kryzysu wiary i wartości, znaleźć pokój serca i zmienić swoje życie.

Więcej w książce "Bóg. Cisza. Prostota. Brat Marek z Taizé w rozmowie z Piotrem Żyłką".

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.
Brat Marek z Taizé, Piotr Żyłka

Spotkaj Boga w ciszy i prostocie

Mała, burgundzka wioska. Skromne zabudowania. Cisza. Spokój. Kontemplacja i modlitwa. To właśnie tu, od ponad siedemdziesięciu lat, przyjeżdżają tysiące młodych ludzi. Czego szukają? Co pragną zmienić? Dlaczego, nawet po...

Skomentuj artykuł

Taizé - miejsce, które może zmienić wszystko | Film krótkometrażowy [PREMIERA]
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.