Widmo upadłości odroczone. To był cud [ŚWIADECTWO]

Widmo upadłości odroczone. To był cud [ŚWIADECTWO]
Zdjęcie ilustracyjne (Fot. depositphotos.com/pl)
Maria

Zakład, w którym pracowałam w 2003 roku, postawiono w stan likwidacji. Do świadczeń przedemerytalnych brakowało mi trzech lat pracy. Byłam załamana, bo kto w małym miasteczku przyjmie do pracy kobietę po pięćdziesiątce? Moje zdrowie pogarszało się coraz bardziej.

Miałam chore jelito, a do tego doszła cukrzyca. Gorąco prosiłam Boga o tę łaskę, aby mnie nie opuszczał i nie zostawił bez środków do życia.

Likwidacja trwała, zmieniali się likwidatorzy, a ja dalej pracowałam. W sierpniu 2005 roku decyzja o ogłoszeniu upadłości wydawała się bardzo bliska. W parafii ksiądz organizował pielgrzymkę do Kalwarii Zebrzydowskiej, Wadowic i Krakowa-Łagiewnik. Pojechałam na nią. Nigdy nie zapomnę moich przeżyć w kaplicy z łaskami słynącym obrazem Jezusa Miłosiernego i przy grobie św. Siostry Faustyny, którą serdecznie prosiłam o pomoc. I wydarzył się cud. Tego, co się stało, nie można bowiem inaczej wytłumaczyć.

I wydarzył się cud

Otóż w poniedziałek po moim przyjeździe do pracy zgłosił się człowiek, który wpłacił dużą sumę pieniędzy jako zaliczkę na usługi i podpisał umowę. Widmo upadłości zakładu zostało odroczone. Ja czułam i wiedziałam, że to Siostra Faustyna uprosiła mi tę łaskę u miłosiernego Boga. Dopracowałam do świadczeń emerytalnych. Teraz dziękuję za otrzymane łaski, odmawiam Koronkę do Miłosierdzia Bożego i modlitwę do św. Siostry Faustyny, a przez to wypraszam kolejne łaski.

Moja córka otrzymała przepiękny dar - po pięciu latach małżeństwa, mimo poważnych komplikacji we wczesnym okresie ciąży, spodziewa się dziecka. I znowu wierzę, że to Siostra Faustyna ma w opiece to maleńkie poczęte życie. Dałam córce obrazek św. Siostry Faustyny z relikwiami i z nim się modli. I wiele innych próśb zostało wysłuchanych. Za wszystkie dziękuję.

Świadectwo pochodzi z książki „Cuda świętej Siostry Faustyny. Świadectwa i modlitwy”, wydanej nakładem wyd. WAM.

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.
Praca zbiorowa

Święta Siostra Faustyna cały czas wstawia się za nami

"Czyń, co chcesz, rozdawaj łaski, jak chcesz, komu chcesz i kiedy chcesz" - powiedział Jezus do św. Siostry Faustyny Kowalskiej. Apostołka Bożego Miłosierdzia hojnie wykorzystuje obietnicę...

Tematy w artykule

Skomentuj artykuł

Widmo upadłości odroczone. To był cud [ŚWIADECTWO]
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.