Wielki Post z "The Chosen". Jezus pragnie miłosierdzia, nie ofiary

Wielki Post z "The Chosen". Jezus pragnie miłosierdzia, nie ofiary
Kadr z filmu „The Chosen” (Fot. Youtube/TheChosen)

Jezus pragnie miłosierdzia, a nie ofiary. Z miłością patrzy na serce człowieka i cierpliwie zaprasza do zmiany myślenia i postepowania.

Słowo Boże poucza nas, byśmy poszcząc, nie byli posępni jak obłudnicy, ale kierowali naszą uwagę na Ojca, który widzi w ukryciu. Post jest dla człowieka, a nie człowiek dla postu.

DEON.PL POLECA
Czy jest coś, co potrzebowałbyś zostawić, by zrobić więcej miejsca dla Boga w twoim życiu?

Wielki Post z "The Chosen". Post miłości

* * *

Wielki Post z The Chosen to propozycja krótkich wielkopostnych rozważań opartych o fragmenty serialu przygotowanych specjalnie dla was na Środę Popielcową i każdą niedzielę Wielkiego Postu.

Serial The Chosen to pierwszy wielosezonowy serial o życiu Jezusa i największy w historii projekt filmowy finansowany ze zbiórki społecznej. Serial pokazuje Ewangelię oczami Jego uczniów i wprowadza nas w znane biblijne historie, rozbudowując wątki poszczególnych postaci. Wszystkie 3 do tej pory wypuszczone sezony znajdziecie na stronie https://watch.thechosen.tv/?lang=pl-PL

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.
Wit Chlondowski OFM

Każdego dnia przeżywamy wiele napięć i stresów. Czujemy się przeciążeni i osamotnieni. Bywa, że nie rozumiemy tego, co dzieje się w nas samych. Zmienność uczuć, codzienne doświadczenia, nieuporządkowana historia życia… To wszystko wpływa nie tylko...

Tematy w artykule

Skomentuj artykuł

Wielki Post z "The Chosen". Jezus pragnie miłosierdzia, nie ofiary
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.